Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy ő is akar engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ő is akar engem mégis mással van belepusztulok a fájdalomba miért nem lép ha kellek neki?

Figyelt kérdés

Egy olyan nővel van együtt akit állítólag már nem is szeret de van tőle egy gyereke.

Nem lép, azt mondja egyből nem fogja ott hagyni őket. Ő azt hiszi hogy majd én lefekszek vele pedig nem amíg vele van.


2017. máj. 5. 14:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

ezt nagyon is jól teszed!

persze..lefeküdnél vele mi lenne? áhh bocs mégse hagyom el!

soha nem menj bele ebbe, báérmennyire is tetszik valaki!

2017. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert annyira mégsem kellesz neki, hogy kilépjen a langyos szarból érted, amiben nyakig ül.
2017. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
54%
A gyerek tartsa őt ott, amit megértek részben, mivel a gyereknek apa kell.
2017. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem mernék vele lefeküdni mert utána meg jajjj én nem tudom otthagyni a gyerekem. A szüzességem nem így akarom elveszteni hogy közben meg otthon várják..
2017. máj. 5. 14:25
 5/31 A kérdező kommentje:
A gyereke az élete megmondta
2017. máj. 5. 14:26
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bocsi, de ezt nem tudom máshogy mondani: ne légy hülye, buta kis liba és hagyd ott szépen ezt a férfit, csak veszthetsz vele. Ha nem hagyja ott a családját, azért, mert éveket vesz el tőled és fájni fog, ha elhagyja a családját érted (egy random kiscsajért), akkor meg majd téged is elhagy ugyanígy.

Sajnos saját tapasztalatból kell mondanom ezt, sok férfi vérszemet kap, ha megtudja, hogy szűz vagy és mindent megtesz azért, hogy megdughasson. Ne járd meg úgy, mint én, ne legyél naiv.

2017. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy (esetleg pár) numerára kellesz neki, a duma amivel etet az egyik legklasszikusabb, amivel az ilyen férgek előállnak, rengeteg buta naiv nő pedig bedől ennek és azt hiszi, ő lesz majd a kivétel.

Ha van egy kis eszed, szóba se állsz vele többet és jól jegyezd meg azt, hogy olyan szavaknak nem hiszünk, amiket nem követnek konkrét tettek. Mellesleg foglalt pasi nyomul rád, az egy megbízhatatlan féreg, aki veled is ugyanezt el fogja játszani, ha lesz rá alkalma.

2017. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Hát ez igaz mert mióta tudja hogy szűz vagyok máshogy viselkedik.

Meg a másik az hogy megvan a kis elete ház, gyerek, kocsi, asszony hiába nem szereti úgysem fog lépni én szerintem . Szemvedjunk tovább

2017. máj. 5. 14:30
 9/31 A kérdező kommentje:
Tudom hogy engem is agyba fobe csalna. Ezzel a csajjal is úgy van hogy az előzőt érte hagyta ott, csak rosszul sült el mert fogadni mernék hogy a gyerekkel akarta megfogni. Sikerült is neki. Mindegy nem rám tartozik csak fáj.
2017. máj. 5. 14:32
 10/31 anonim ***** válasza:
"Tudom hogy ő is akar engem mégis mással van"... Kérdező, addig akar csak téged még meg nem d...ghat. Vagy amíg d...gogathat téged... Aztán ha te beleunsz akkor majd lelép. Szóval csak a cuncikádat akarja és nem téged. Semmi komolyat nem akar. Az meg h nem szereti a párját... KAMU :D Mondani bármit lehet de nem élsz velük!
2017. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!