Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy ő is akar engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ő is akar engem mégis mással van belepusztulok a fájdalomba miért nem lép ha kellek neki?

Figyelt kérdés

Egy olyan nővel van együtt akit állítólag már nem is szeret de van tőle egy gyereke.

Nem lép, azt mondja egyből nem fogja ott hagyni őket. Ő azt hiszi hogy majd én lefekszek vele pedig nem amíg vele van.


2017. máj. 5. 14:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

8.:nem szenvedni kell, hanem hagyni az ilyet a p.-ba, megszakítani vele minden kommunikációt, szépen érzelmileg is helyrejönni és olyan párt keresni, akinek tényleg te kellesz.

Sajnos saját tapasztalat és tudom, mennyire fáj, hidd el, én is nagyon hasonlót éltem át. Ez a férfi csak el akarja venni a szüzességed, soha nem fogsz neki párként kelleni. Sajnálom a feleségét is :(

2017. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Az lenne hogy tegyük fel lefekszek vele (de nem fogok) és miután mondanám hogy na mikor hagyod ott mert már rég óta mondogatod akkor azt mondaná hogy akkor fejezzük be mert nem fogok ott hagyni ha jó jó ha nem.nem.
2017. máj. 5. 14:36
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
12.:miután lefeküdnél vele, esetleg párszor még megdugna (közben még hitegetne), majd szépen eldobna, mint egy zsebkendőt, amibe ürített és utána már az utcán sem ismerne fel, mintha soha nem is beszéltetek volna.
2017. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Tudom. De ha szereti akkor megmerné kozkaztatni? Mondjuk úgy tudom már többször kiderült hogy megcsalta olyankor van egy nagy cirkusz és megy tovább az élet.
2017. máj. 5. 14:44
 15/31 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Mert látom privátra utálsz válaszolni :)
2017. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

14.: láthatóan náluk a félredugás akkor állandó műsorszám. Ha engeded, meg fog dugni, az biztos, de remélhetőleg ennél többre tartod magadat.

Egyébként nem értem: nem undorodsz egy ilyen legutolsó hányadék embertől?

2017. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Az a baj bele estem
2017. máj. 5. 14:52
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom. De ha szereti akkor megmerné kozkaztatni? Mondjuk úgy tudom már többször kiderült hogy megcsalta olyankor van egy nagy cirkusz és megy tovább az élet."

Már hogyne merné megkockáztatni, főleg, hogy korábban is megúszta. Egyáltalán hogy vagy képes egy ilyen jellemtelen, gerinctelen féreghez vonzódni? Ha egyszer tudod, hogy téged is agyba-főbe csalna, mi az istent akarnál tőle, hogy nem ábrándultál ki?

2017. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
17.: akkor nincs mese, dugasd meg magad, használjon ki, majd pár év alatt kihevered, csak a súlyos önbizalomhiány fog megmaradni belőle. Sok sikert. Szólít a punci szava, itt a józan ész már nem segít.
2017. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de téged se akar jobban, mint az előző húszat, akit a felesége mellett megdugott. Eszébe sincs válni, neki ez így tökéletes.

Adott egy feleség, aki minden félrepést megbocsájt, ezért egyáltalán nem kell hűségesnek lennie.


Te is csak egy leszel a sorban, semmi több. Legfeljebb kicsit vastagabbat karcol az ágy lábába, mikor húzza a strigulát, mert szűz voltál.


Egy hónap múlva ott fogsz bőgni, amiért egy ilyennek adtad a szüzességed, de visszacsinálni már nem lehet. Egy életre megútálod a férfiakat, meg egy életen át rajtad lesz a bélyeg, hogy te is olyan kis tini vagy, akinek csak a foglalt fax ízlik.

Megéri?


Komolyan nem értem. Itt sírnak a szingli pasik naphosszat, ti meg nem találtok egy olyat, akinek nincs családja?!

2017. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!