Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy ő is akar engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ő is akar engem mégis mással van belepusztulok a fájdalomba miért nem lép ha kellek neki?

Figyelt kérdés

Egy olyan nővel van együtt akit állítólag már nem is szeret de van tőle egy gyereke.

Nem lép, azt mondja egyből nem fogja ott hagyni őket. Ő azt hiszi hogy majd én lefekszek vele pedig nem amíg vele van.


2017. máj. 5. 14:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A fenekét szeret

1 dolgot akar, megdugni. Ne légy már hülye.

2017. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Basszus. Ti hány évesek vagytok ?

30/f

2017. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, azért van az agyad, hogy használd, érzésektől függetlenül, ha olyan a helyzet, azokat félre kell tenni, felül kell írni és kész. Menekülj, szakíts meg vele minden kapcsolatot és legközelebb azonnal hajts el azt, aki barátnő/feleség mellől próbál befűzni, még mielőtt kialakulnak benned bármilyen érzések.
2017. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, úgyis alá fog sajnos feküdni. Vannak emberek, akik csak a saját pofára esésükből tanulnak. Csak ez keserves ár lesz így.
2017. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdés úgy kamu ahogy van :), szimpla provokáció. A korát nem árulja el, privátra nem válaszol. Csak unatkozó ember.
2017. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
28%

én még ennél is szarabb helyzetben vagyok: nincs gyereke, nem is akar, nem házas, a párjába nem szerelmes, viszont belém igen, és mégsem lépett ki.


na, erre varrjatok gombot! :(

2017. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Hmmm,
2017. máj. 5. 16:48
 28/31 anonim ***** válasza:
"na, erre varrjatok gombot! :(" - Ugyan már, a napnál is világosabb, nem szerelmes beléd, csak azt mondja. Minden más csak kifogás.
2017. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Aki engem hülyített azzal a szöveggel hogy nagyoon rossz a kapcsolata, a szakítást fontolgatja, rossz a szex is természetesen, az az férfi 3 éve "próbálja elhagyni" a barátnőjét.

eleinte én is bedőltem a mézes mázas szövegének de azért ennyire senki nem döntésképtelen.

Az ilyenek SOHA nem fognak kilépni a megszokott kapcsolatból.. max csalják a párjukat, mert így kényelmesebb

Nehogy lefeküdj vele. Biztos hogy nem szeret téged, és nem fogja elhagyni a családját.

szépen szakíts meg vele minden kapcsolatot és olyannak add a szüzességed aki megérdemli és szeretni fog téged. Gondolom nem akarsz szerető lenni.

22N

2017. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Olvasd csak el milyen férfiak vannak... ;) majd csak rádöbbensz az igazságra!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2017. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!