Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik kapcsolatot választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik kapcsolatot választanátok? Miért azt?

Figyelt kérdés

1., Azt, amiben ellentétek vagytok, de pont ettől izzik köztetek a levegő? Mindent meg tudtok egymással beszélni, tökéletesen kiegészítitek egymást, de emiatt az izzás miatt sokszor veszekedtek, de aztán nagyon hamar kibékültök, mert nem tudtok egymás nélkül élni. De alapvetően nagyon különböztök, igazán ég és Föld... Ő állandóan zenét hallgatna, te a csendet szereted...


2., Ahol abszolút összeilletek, teljesen egyformán gondolkoztok dolgokról, amit te szeretsz, azt szereti a partner is. Nincsenek komoly súrlódások, de ezzel együtt komoly szenvedély sincs. Kiegyensúlyozott az élet, de keveset beszélgettek, mivel pontosan tudjátok, mit gondolna erről a másik.


2017. máj. 5. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
1.
2017. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Az 1. eleinte izgalmas, de hosszútávon nem szokott működni. Inkább 2., vagy a legjobb lenne a két lehetőség közötti átmenet.
2017. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván a két egészségtelen véglet között valamit.
2017. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a másodikat, hosszútávon a "hasonló a hasonlóval" elv az, ami szerintem működik, viszont azzal nem értek egyet, hogy ilyen esetben keveset beszélgetnek a felek, szerintem pont hogy két hasonló ember tud nagyon jókat beszélgetni, elmélkedni, olyan sosincs, hogy mindenkinek hajszálpontosan egyezik a másikkal a véleménye. Az első eset viszont szerintem tipikusan a lángoló rövidtávú kapcsolat/szexkapcsolat, ami nem vezet sehova, mert egy idő után nem érdekes, hanem bosszantó lesz a másik ilyen szintű különbözősége, a viták melegágya ez a helyzet.
2017. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Bad G-Sus ***** válasza:
38%
egyiket se, szinglinek jobb lenni .
2017. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

#2


Rácáfolnék, 25 éve működik a szemem előtt egy ilyen kapcsolat... és még mindig ég bennük a tűz... én is ilyenre vágyom.

2017. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

2.

hasonlóval éppen hogy jól lehet beszélgetni

2017. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

1.


Bár függ attól, hogy pontosan miben vagyunk ellentétek.

2017. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"hasonlóval éppen hogy jól lehet beszélgetni"


Pontosan, nekem is a kettes kell.

2017. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a 2.
2017. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!