Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik kapcsolatot választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik kapcsolatot választanátok? Miért azt?

Figyelt kérdés

1., Azt, amiben ellentétek vagytok, de pont ettől izzik köztetek a levegő? Mindent meg tudtok egymással beszélni, tökéletesen kiegészítitek egymást, de emiatt az izzás miatt sokszor veszekedtek, de aztán nagyon hamar kibékültök, mert nem tudtok egymás nélkül élni. De alapvetően nagyon különböztök, igazán ég és Föld... Ő állandóan zenét hallgatna, te a csendet szereted...


2., Ahol abszolút összeilletek, teljesen egyformán gondolkoztok dolgokról, amit te szeretsz, azt szereti a partner is. Nincsenek komoly súrlódások, de ezzel együtt komoly szenvedély sincs. Kiegyensúlyozott az élet, de keveset beszélgettek, mivel pontosan tudjátok, mit gondolna erről a másik.


2017. máj. 5. 19:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Valahol a kettő keveréke. Az hogy ha a párom esetleg más dolgokat(is) szeret szélesítheti a látókörömet de nem hiszem hogy el tudnék viselni egy pont ugyanolyan embert mint én ,párkapcsolati szinten:D


Kellenek a különbségek és a hasonlóságok is.

2017. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy a középút lenne a jó, de most csak ez a kettő variáció van: az izzón szenvedélyes, és a "barátias", de mély beszélgetések, és szenvedély nélkül.
2017. máj. 6. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!