Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez "normális"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez "normális"? Szingli, felnőtt férfiak, ti mivel töltitek hétköznap munka után a szabadidőtöket?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy srácba, pár hónapja járunk együtt. Ő már jó ideje egyedül van, és kialakult egy baráti társasága. A hét minden napján együtt vannak, olyan este hét órától éjfélig, ilyenkor vagy szórakozóhelyen ülnek vagy a barátom lakásán. Persze ilyenkor előkerül az alkohol is, söröznek, boroznak. Pénteken pedig buliznak hajnalig, szombaton általában egész nap másnapos. A baráti társaságban, persze van lány is, aki van hogy egyedül feljár a barátom lakására ( amit én kissé furcsállok). A barátom azt mondta, hogy ő ezeken a dolgokon nem kíván változtatni, ha ott vagyok persze menjek velük én is. Ha ketten elindulunk valahová akkor is hívja a barátait mert így szokta meg, és ezen nem is változtat. Neki a kettesben töltött programok különleges alkalmak ( persze a baráti találkozók előtt vagyunk kicsit együtt és együtt is alszunk). Ti mit gondoltok erről? Nekem olyan mintha ebbe az életvitelbe nem férne bele a párkapcsolat, és úgy érzem magam mintha én is csak egy lennék a többiek közül.

2017. máj. 8. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy te nem erre vágysz. Szerintem menekülj, miért kéne megalkudnod, ha találhatsz hozzád hasonlót is? 29 éves vagyok én is, mint a barátod, de eszem ágában nem lenne ilyen gyerekes, komolytalan hülyeségeket művelni, főleg nem hétközben, meg úgy, hogy barátnőm van. Havi 1-2 ilyen baráti sörözés belefér hétvégén pár órára, de ennyi.
2017. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Mindennapos alkohol" Azt tudod ugye, hogy hívják? Igen, mondjuk ki: a párod egy alkoholista. Még egy nyomós érv, hogy hagyd az egészet. Gondolkodtál már azon, hogy tudnál közös jövőt tervezni egy ilyen pasival?


Az a lánybarátja is megértem, hogy zavar, de lehet, hogy egy nagyon fiús lányról van szó - sok olyan van, hogy egy pasitársaságba vegyül 1-2 nő is, de az esetek többségében róluk ki szokott derülni, hogy nagyon fiús természetük van, és szinte "pasiként" kezeli őket a többi srác is. Szotyiznak, söröznek, meccset néznek, stb... Ettől függetlenül a féltékenységedet meg lehet érteni.

2017. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A lány barát nem egy "szotyizós, sörözős" típus sajnos...Hanem dekoratív és tényleg mindent megosztanak egymással. Ha bármilyen megjegyzésem van a lánnyal kapcsolatban, a barátom azonnal támad. Az a nő szent és sérthetetlen.
2017. máj. 8. 16:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Figyelj tök mindegy itt kinek mi a normális, és neki mi a normális. Neked ez nem normális, vagyis innentől kezdve a kapcsolat nem működik. Nincs közös nevező, nem lesz közös célotok, mert mást akartok.


Ennyi. Engedd el, nem fogod tudni megváltoztatni, és nem neked kell ehhez igazodni. Ez a kapcsolat szimplán halálra van ítélve.

2017. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én többnyire dolgozom tovább. Ez másnak lehet, unalmas lenne (bár akkor biztos rosszabb munkát választott, mint én), nekem viszont a sörözés unalmas. :)
2017. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!