Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nyerő a lesz@rom stílus?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyerő a lesz@rom stílus? Nemtől függetlenül?

Figyelt kérdés

Nem cáfoló válaszokat kérek. Mivel leírok egy kérdést, amiben van egy állítás: ,,menő a lesz_rom stílus". 90%-ot tennék rá, hogy az első kommentelők azzal fognak jönni, hogy miért lenne menő? Gyerekes, kisgyerekek játszmáznak, ,,nálam nem menő" stb. Valószínű hogy minden kérdésemhez ezt le kell majd írnom, mert már rohadtul idegesít a bunkózás.


Tehát csináltam egy kísérletet egyébként tök véletlenül. Adott egy f_szi, van két kamu facebookom, az egyik egy teljesen tré c*g@ny r*&b@nc a másik egy átlagos csaj, nem túl igényes tehát nem az a gazdag insta sztár stílus de szép, amolyan szép vidéki parasztcsaj stílusú, csinos meg minden. A c*g@nynál sokkal szebb arca, test ugyanaz.

Bejelöltem mindkettőből. Mindkettőnél ugyanúgy viselkedett eleinte a gyerek. Aztán a c*g@ny r_binél átváltottam bunkó lesz*rom stílusba.. ,,tiltalak" minden kis apróságért stb. 1 napig vissza nem írás, meg stb.

Másik csaj: egyből válaszoltam mindig, sokat írtam, rendes voltam, kérdéseket tettem fel, érdeklődtem stb.


A végén a rendes csajt letiltotta, a c*g@ny csajnak meg visszaírt viszonylag hosszú válaszokkal.


Nos, ez miért van?

20l


2017. máj. 13. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez aztán a kísérlet.

Amúgy mi van?

2017. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1kisèrlet nem kísèrlet
2017. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Felnőtt... Párkapcsolatok...
2017. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értelmes... válaszadók...?
2017. máj. 13. 14:34
 5/12 anonim ***** válasza:
És végül melyiket dugta meg? Hmm...?
2017. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ertelmeset erre nem lehet írni. A következtetés is légből kapott, sok más oka is lehetett.

Menj a tinik közé.

2017. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mintha értelmesebb kérdések lennének a kategóriában..
2017. máj. 13. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem kísérlet, ez egy egyszeri esemény megfigyelése. Végezd el több emberrel, kontrollcsoporttal, ne egyedül értékelj hanem több "zsűritaggal", csináljatok statisztikát, hipotézisvizsgálatot... ezek nélkül egyszerűen egy esetből általánosítottál csak.
2017. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hűha.. Adódott egy ilyen srác és te következtetést vonsz le, ellenérvet meg se akarsz hallgatni. Ilyen gondolatmenettel jobb is, ha egy gyerekes játszmázós pasit keresel, mert a te gondolkodásmódod sem jobb semmivel, mint egy ilyen férfinek.
2017. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Hámmer menő azé, gyá he!"


Elég gagyi a kísérleted, de sajnos ettől függetlenül is érezhető, hogy az általad írt "leszarom stílus" nagyon elterjedt a fiatalok között.

2017. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!