Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan, hogy azt hitted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy azt hitted tetszel valakinek, de utána kiderült, hogy nem így van?

Figyelt kérdés

Leírnád, mik voltak azok a jelek, amikből azt hitted, hogy tetszel a másiknak?


Pl csak összenéztetek, de közben kiderült, hogy őt inkább zavarta, hogy nézed.



2017. máj. 16. 21:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Úristen, ez egy igazi paraszt egy csaj..

Ne hogy magadra vedd.


Az én ismerősöm is mesélt a tiédhez hasonló sztorit, ugyanígy jött oda hozzá még régebben a csaj( lehet talán ugyanaz? :D ), hogy mit bámulja?

Ő meg mondta, hogy "Ki néz TÉGED??"


Mint kiderült, a kiscsaj teljesen rá volt indulva, nem lehetett levakarni róla komolyan...

Szánalmas az ilyen szerintem, mg aberrált,de láthatóan van ilyen. :D

2017. máj. 19. 18:26
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám egy csajszi olyan jeleket küldött amit mint mondani szokták csak egy homo nem venne észre....mikor üldögéltem odajött érdeklődni "mizus" közben simogatott. Mikor együtt utaztunk úgy rakta magát pihenő üzemmódba hogy nekem dőlt. Hátam mögött pont arról diskuráltak a srácok hogy bezzeg nekik mióta nem volt nőjük de hát ez van.... Nekem is tetszett a csaj szal az ilyen olyan társaságbeli rendezvényekre szabott talik, összefutások helyett elhívtam egy randira, de hiába.
2017. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik neked valaki, mindegy, hogy fiú vagy vagy lány mond el neki. Igazából nem veszítesz semmit. Én jártam így egy sráccal. Megvoltak a jelek (nagyjából azok amiket itt leírtak, szóval nem ismételem meg) de teltek múltak a hónapok és csak nem lépett semmit. 2 év után meguntam a várakozást elmondtam, hogy többet akarok ő meg akkor nyögte ki, hogy amúgy barátnője van...


Szóval, ha valaki nem veszi a jeleket akkor annak oka van, vagy vak, vagy nem akar téged, jobb tisztázni, mint várni a csodára.

2017. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt. Mosolygott rám, mindig megérintett, sokáig nézett és közölte is, hogy szeretne megcsókolni. Sosem lépett, pedig mások szerint is tetszettem neki. 28N
2017. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!