Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti is ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is ugyanúgy igénylitek az őszinte szeretetet, mint a nők?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 16:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Rossz hozzá állás. Meg kéne tanulnod egyedül boldognak lenni. Keress hobbikat és fejleszd magad. Az ilyen kapcsolat függő ember sosem lesz egész ember. Még a kapcsolatában sem! Tessék talpra állni és élni. Hozzáteszem ha ez összejött, olyan kisugárzásra teszel szert, ami mindenki számára vonzó.
2017. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Igen. Az igazi férfi igényli és megéli az érzéseit. Nem fél attól, hogy szeressen és szeretve legyen, ám ez nem automatikus, sok esetben tanulni kell, vagyis tanulható, de a nőkön is sok múlik, hogy egy férfi miként fog viszonyulni az érzésekhez, az érzéseihez pro és kontra.
2017. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Igen de szerintem nem olyan szinten mint a nők. Attól függ hány éves párról beszélünk? Szerintem.. mert a kor sokmindent elárul meg az együtt töltött idő is.
2017. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Értem.. szóval egyrészt ember függő, másrészt tőlem is függ, hogy mennyire tudom kiváltani ezt belőle. Jó ezt tudni. ;-)
2017. jún. 7. 08:59
 15/19 A kérdező kommentje:
Én értem, kedves 11- es. A hobbi, munka az okés. A kisugárzásról csak annyit hogy már nem kívánok megfelelni másoknak! Én tudom csak, hogy mennyi minden van bennem. Mennyi emberi érték. De ezt bizonyítani nagyon nehéz, és igazából úgy lexarja mindenki. A mai közönyös világban kit érdekel egy-egy ember értéke. Amúgy meg ne pont én legyek már erkölcsi példa másoknak, arra ott van Jézus meg Szűz Mária. :-D
2017. jún. 7. 09:08
 16/19 bist válasza:

Igen minden férfi, és nő igényli a szeretetet.

Van egy könyv, Gary Chapman egymásra hangolva. Ő egy családterapeuta.30 éves tapasztalata alapján írtra ezt a könyvet. Biztos tetszeni fog mindenkinek.Itt bele olvashattok.

Részlet: [link]

2017. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Én igen. A többi férfit nem tudom, de biztosan sok ilyen van.

36/F

2017. jún. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Van abban valami, amit az egyik előttem szóló írt, hogy a nőket inkább a biztonság fogja meg.

Egy olyan férfi, aki családot és otthont szeretne teremteni, egészen máshogy viselkedik a nővel, mint az, aki szexet, szépséget, kalandot akar, és az első esetben könnyebb összekapaszkodni, együtt maradni.

De amellett, hogy egy ilyen kapcsolat őszinteségen és kényelmen alapul, nem feltétlenül a nő a gyengédebb, sőt. Mikor hallottál egy férfit arról puffogni, hogy valaki széthagyta a zokniját? Vagy hogy megint később jöttél, mint vártalak, és így kihűlt a sült hús.

Nálunk is a párom a gyengédebb, szerelmet, rajongást, odaadó szexet stb. szeretne tőlem, én meg inkább teljesítményorientált vagyok, és inkább felnézni akarok egy férfira, büszke lenni a pénzügyi, munkahelyi, ágybéli, nevelési sikerei miatt. Nem bírok úgy ágyba bújni pl., ha kupi vagy kosz fogadott, mikor hazaértem, amit megint nekem kell összeganézni, vagy könyörögni érte. Csak olyan iránt érzek őszinte szeretet, aki lenyűgöz a szorgalmával, intelligenciájával, vagy tehetségével. Nehéz ügy. :(

2017. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Meg fogsz lepődni: jobban!
2017. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!