Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen alkalmatlan lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen alkalmatlan lennék egy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a történetem. Viszonylag későn vesztettem el a szüzességem,18 évesen. Akkor volt egy szexkapcsolatom. Utána vége lett, akkor egyszerre kavartam két sráccal, és mind a kettővel komoly lett, de lebuktam, és egyedül maradtam. A mostani barátommal egy éve járok, én most 20 vagyok, ő 30 felett van valamivel. Előtte lenéztem az összes férfit, belé voltam szerelmes először. Valami viszont hiányzott. Párszor megcsaltam őt. Volt dolgom külföldivel, nős férfivel, fiatalabb fiúval. Volt hogy pénzt fogadtam el szexért cserébe, illetve ez most is így van. Még tanulok, a barátommal élek, de rettegek, hogy kicsúszik a lábam alól a talaj, és vissza kell mennem a családomhoz. Sokáig nem volt bűntudatom, úgy tettem mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Tegnap a barátom azt mondta szeretné, ha én lennék a felesége, a gyerekei anyja, hogy én vagyok a legcsodálatosabb számára. Többször mondta már ezt, de most más volt, én pedig csak sírni tudtam. Nem tudom mit kéne tennem. És nem csak ezt, hanem hogy egyáltalán ezek után bárkivel érdemes-e belevágnom egy kapcsolatba, senkinek nem akartam ártani, tényleg senkinek. Nem tudom mikor rontottam el. És egyáltalán kezdhetek-e tiszta lappal.
2017. jún. 12. 15:29
1 2
 11/16 A legrosszabb ***** válasza:
Ilyenkor hogyhogy nem röfög hozzá egy nő sem... felettébb érdekes, pedig mindegyik dagad az erkölcstől, haha.
2017. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Shamash ***** válasza:

Semmi gond sincs veled, csak még fiatal vagy, és hajszolod az élvezeteket. Ha szereted, és gyereket akarsz neki szülni, akkor tedd azt!

Ha nem vagy biztos magadban, és attól félsz, hogy házasságkötés után is folytatnád az eddigi életed, akkor semmiképpen. Akkor valami emberi mesével add tudtára, hogy nem érdemel meg téged, aztán állj a saját lábadra, és élj független nőként! Úgy dúskálhatsz az örömökben! Egyébként tetszik mindaz, amit leírtál.

2017. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Végülis tényleg semmi baj nincs vele.

20 éves morálisan nulla, csapodár, hazug, képmutató prostituált vergődik, hogy mennyire szereti a pasiját és szenved amiért átveri.

Valóban nincs SEMMI gond a viselkedésével áh...


De tényleg, hol van ilyenkor a magányos férfiakat egyetlen szerelmi bánattal kapcsolatos vagy "magányosnak érzem magam" kérdésért "szánalmas, siránkozó, férfiatlan, vesztes, lúzer" címszavakkal ízesen megfogalmazva, smileykkal tarkítva a porba taposó femináci bagázs?

2017. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok, es a nok tobbsege szinten.

Idovel valtozik:)

Ha hozza akarsz menni, mennyel

Mit veszithetsz?:D ha nem mukodik max elvaltok.. Mindenkepp tapasztalattal leszel gazdagabb.

A gyerekkel viszont varjatok..:)

2017. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

,,Viszonylag későn vesztettem el a szüzességem,18 évesen."


LOL


Amúgy csatlakozom a téged elítélők táborához. Erre a viselkedésre nincs magyarázat. Remélem, összeszedsz valami nemibetegséget, aztán élve rohadsz el!

2017. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Üdv.

Kezdjük ott, hogy a gyomrom már forog attól, ha valaki a 18 évet későnek nevezi! Úr Isten, milyen világ van itt?!

Mindenki akkor veszti el a szüzességét, amikor akarja és ez nem verseny kérdése. Innentől kezdve, minden probléma ide is visszavezethető.

2017. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!