Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre, illetve tanácsotokra lennék kiváncsi!


Van egy srác akièrt másfél évig küzdöttem, rengetegszer megbántott, de kitartottam mellette, míg végül kb. másfél hónappal ezelőtt ő mondta ki, hogy akkor együtt vagyunk. De nem érzem azt hogy tènyleg szeretne és velem akarna lenni. Alig találkozunk, ha találkozunk is csak azt hallgatom, hogy mennyire fáradt, mert sokat dolgozik. Nem megyünk soha sehova, mert neki nincs bérlete. Sokszor telik el úgy 2-3 nap, hogy nem is beszélünk, szintén a munkára fogva ezt. Nézegeti a nőket az utcán, nem zavartatva magát, hogy én is ott vagyok mellette. Úgy gondolja, hogy neki ehhez joga van, mert nézni szabad és ez nagyon rosszul esik nekem.


Ugyanakkor van egy másik pasi, aki viszont küzd értem hónapok óta és a csillagokat is lehozná, ha tehetné, csak sajnos belé nem vagyok szerelmes, de emberileg nagyon szeretem, mert egy csupaszív ember.


Fogalmam sincs már mit kéne tennem, hogy mire hallgassak. A szívemre vagy az eszemre... :(


2017. jún. 14. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Bennem az a kérdés fogalmazódott meg, hogy mit eszel ezen az alakon???"



újabb bizonyíték, h csak a külső számít.

2017. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jól mondja a 10#-es válasz!

:)

2017. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pont úgy viszonyul Taplóka hozzád, ahogyan te viszonyulnál Mimózához.

Az sem jó, ha csak szükségmegoldásként a másikat választod, akit nem is szeretsz.

2017. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt az alakot a fenébe csak az idődet pazarlod rà!Jàrtam már igy én is volt olyan pasi aki folyton próbàlkozott de elutasitottam pedi ő érte nem kellett küzdenem de már megbàntam hogy akkor nem hagytam ott az akkori pasimat ő érte!Most már annak a pasinak nem kellek ameik küzdött értem és most igy eléggé szar érzés mert tudom hogy ő jobban bànt volna velem!
2017. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Onnan tudod hogy jo dontest hoztal, hogy megnyugszik a szived." :)
2017. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!