Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők! Nektek mennyire fontos, hogy párotok milyen háttérrel rendelkezik? Befolyásol ez a kapcsolat alakulásában?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy találkozol egy ffval/nővel, külsőre-belsőre pont megfelel minden.

(ezt mindenki gondolja végig saját maga, mert mindenkinek mások az igényei, hogy mire van szüksége).


Ha minden így passzol, akkor mennyire befolyásol téged az, hogy a párod nem keres sokat?

Mondjuk annyit, hogy egy kisebb albit fent tud tartani egy viszonylag jó környéken a belvárosban- (nem elitnegyed, de nem is a 8. kerület), a munkája stabil, fix, és hónap végére marad max annyi költőpénze, hogy kihúzza a következő fizetésig.

Autó nincs, átlagosan öltözködik, de ha úgy alakul el tudtok menni programokra is, ami mondjuk nem 20 ezertől/ nap kezdődik. Olykor eglep valami kis aprósággal. (pl a kedvenc csokid, hasonlók).

De látszik rajta, hogy nem várja el, hogy bárkire is rákapcsolódjon, önálló teljesen.


Téged mennyire befolyásolna mindez? Ilyen helyzetben első lehet a szerelem, vagy jönnek az észérvek, hogy így nem lehet élni normálisan? Tovább keresnél vagy mellette maradnál?

A kérdést azért írtam ki, mert nagyon megdöbbentett egy másik, és egyszerűen kiváncsi vagyok, hogy ebben a felállásban hogyan döntene a többség!


N



2017. jún. 17. 07:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha csak egy kapcsolat akkor nem szamit hogy mennyit keres. Viszont ha a jovomet tervezem vele akkor azert ez is fontos. Ugy ertem, ha csaladot szeretnek, gyerekeket.. Ugy nem mernem bevalallni hogyha onmagat alig tudja eltartani.
2017. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem a kérdés kiírásának olvastakor, hogy szülői, családi háttérre gondolsz, mert az sokszor lehet gátló, ha más családi háttérből jön az illető, és mindenről más véleménye van, más a tanult szokásai, mint neked. Pláne, ha nem akar fejlődni, tanulni. Ez fontosabb, mint az anyagiak.
2017. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!