Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan fontos a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a nőknek a csók?

Figyelt kérdés

Ezt igen fontos lenne tudnom. Sajnos nemigen voltak barátnőim, így nem vagyok túl tájékozott lányok terén, és igen sokmindent nem értek. Úgy vélem, nem árthat az, ha felteszem itt a kérdést, és maguk a lányok válaszolnák meg nékem: mitől olyan nagyon lényeges a csók? A lányok és nők miért vannak oda érte ennyire? Mit akar szimbolizálni vagy mitől olyan különleges, hogy minden lány szereti? Lehet hogy csak én vagyok nagyon hülye (sőt!) de képtelen vagyok rájönni.

Tényleg nagyon érdekelne, előre is köszönöm a válaszokat!!!



2016. szept. 10. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom, de én férfiként is oda vagyok egy epekedős csókért :)
2016. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy olyasfajta intimitas ami egyszeruen massal nem helyettesitheto. Erzelmileg fontos,legalabb is nekem. 23/L
2016. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Kifejezi az érzelmeket, a szerelmet, szeretetet, az egymás iránti vágyat, stb. Szóval inkább amolyan érzelmi töltet, jól eső érzés.
2016. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
17%
Én pl utálom a csókot gusztustalan nyálcsere pedig amúgy szerelmes csajv.ok
2016. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretek csókolózni. Már attól felizgulok és benedvesedem. Nem is értem hogy lehet utálni a csókolózást.

29N

2016. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%

Nem csaj vagyok - de én sem értem miért olyan fontos ez. Vagyis azt még igen, de azt már kevésbé, hogy miért ez alakult ki? Nem "ösztönös örökségünk", semmilyen más faj nem csókolózik, csak mi emberek...


Sajnos kegyetlen béna vagyok benne, még álmomban is bántanak a csókpartnereim. Azt hiszem érthető a félelmem/idegenkedésem a témában.

2016. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Én mondjuk férfi vagyok, de engem a csók jobban izgat, mint maga a szex.
2016. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem pl az egyik legerogénebb (ha van ilyen szó?) testrészem az ajkaim. Egy kiadós csókcsatától is képes vagyok elélvezni.
2016. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

én csaj vagyok, és nem szeretek smárolni, nyálcserének hívom csak, és nem tesz boldoggá.

az ölelés, a simogatás számomra gyengédebb, jólesőbb és intimebb.

2016. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Lány vagyok és én nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot csók nélkül, ezzel kifejezni a párod hogy szeret, fontos vagy stb. Az exem nem szerette, zavarta, ezért azt az érzést váltotta ki belőlem hogy nem szeret és azt hiszem igazam is volt.. Na de ez más téma.


Engem is jobban izgat, mint más dolog. ÉS azt nem értem, hogy a pasikat miért nem? Nem indit be vagy mi? :) amúgy 21 vagyok! :)

2016. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!