Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hazudik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudik vagy igazat mond? Létezik, hogy ezért akar barátnőm szakítani?

Figyelt kérdés

Több hónapja megismerkedtünk egy lánnyal, Ő -legalábbis számomra- tökéletes, tényleg azt leszámítva, hogy ilyen túlérzékeny vagy nem is tudom. Most viszont szakítani akar ami elég nagy probléma mivel halálosan beleszerettem már és sosem ismertem még olyat mint Ő és nem is akarok mást.

Az indoka az állítólag, hogy túlságosan megszeretett és látja, hogy jelenleg nem működne jól a kapcsolatunk és ezért inkább felejtsük el egymást mielőtt "komoly baj" lenne. Én meg ezt nem akarom elhinni. Össze is vesztünk emiatt azóta nem beszéltünk. Szerintem vagy más van a dologban vagy nem is szeret ez csak valami nyomorék lerázó szöveg.

Igazából az a gond, hogy mikor megismerkedtünk Ők pont elköltöztek másik városba (200km ami szerintem nem olyan vészes) és elég ritkán tudtunk találkozni de mindig mondtam neki, hogy én még az egyetem miatt ide vagyok kötve de nyáron már akár egyfolytában együtt lehetünk. Viszont ő meg már régóta tervezi, hogy valamelyik nyáron egy barátnőjével majd kimegy külföldre pár hónapot dolgozni(modellkednek barátnőjével) és nagyon úgy tűnik, hogy most mennének mert tényleg most az alkalmas. Én ezt is elfogadtam, mármint nyilván nem örültem neki de nem akarom, hogy most miattam kimaradjon egy olyan élményből amit olyan régóta tervezget szóval mondtam, hogy majd kibírjuk valahogy de igazából csak azért mert láttam rajta, hogy mennyit őrlődik hogy most akkor mi legyen, nem is akart menni de én nem akartam kisajátítós korlátozó lenni, gondoltam támogatom legalább neki legyen jó. Oké még ezt is megbeszéltünk de a mostani hétvégén úgy volt, hogy felmegyek hozzá viszont nekem közbejött egy halaszthatatlan ügy (igazából nem volt az, és már nagyon megbántam) és nem találkoztam vele. Ma pedig írta amit már említettem. Hogy ezt ő így nem bírja, mert annyira hiányzom neki mindig és nyáron sem fogja kibírni és nem tudja mit csináljon. Tényleg volt olyan, hogy sírt a telefonba és mondta, hogy hiányzom meg nagyon odavan amikor találkozunk de nem vettem észre, hogy ennyire ki lenne emiatt. Nem is találkozunk olyan ritkán, nagyon max két hét de inkább 1 és akkor egész hétvégén együtt vagyunk de néha ha tudom meglepem hétközben is. Ilyenkor is pityeregni szokott általában csak akkor azért mert úgy örül (olyanokkal már nem kínzom, hogy kis üzeneteket hagyok a szobájába amiket eldugok és csak pár nap múlva találja meg és olvassa el őket mert akkor szokott csak zokogni, hogy lehetek ilyen aranyos). Meg egyszer valami olyasmit is mondott, hogy nem is tudok róla de akkor is sír amikor elmegyek, de én ezt azért nem hiszem el, tényleg érzékeny de nem ennyire sőt néha kifejezetten flegma velem szóval ő se egy kis szent.

Meg szerinte nekem nem nehéz vagy mi? De mekkora hülyeség már, hogy annyira hiányzom neki hogy inkább soha többé nem akar találkozni?! Ez nagyon gyenge, legalábbis szerintem. Amúgy meg ha annyira szeretne nem is akarna menni de tök mindegy... Elég sz**r érzés mert nagyon szeretem ezt a lányt, és bármit megtennék érte de ő ezekszerint várni sem tud mondjuk egy pár hónapot vagy fél évet amikor már normálisan együtt lehetnénk. Nektek mi a véleményetek szerintetek hazudik? Vagy mit akar ezzel és én most mit csináljak?


2017. jún. 19. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani akar veled és ez a lényeg. Lehet tényleg ez az oka, lehet találkozott mással, nem akar fél évet várni, ezt kb csak a csaj tudja. A lényeg ugyanaz, hogy veled be akarja fejezni a dolgot. Igazából vagy megérted, hogy szakítani akar és békén hagyod, lezárod magadban valahogy a dolgot vagy tovább ostromlod miután kidobott.
2017. jún. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Jó reggelt. Barinővel kimennek külföldre "modellkedni". Örülj, hogy leráz inkább. Amúgy ez a leírás bazz. Neked sem kell sumákságért szomszédba menni.

30/f

2017. jún. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még érez vmit de ha szerelmes lenne beléd akkor nem akarna kimenni modelkedni sztem a részéről màr elmult a rózsaszínköd!
2017. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A furcsa az egészbe az hogy màr régóta tervezgeti hogy kiakar menni külföldre!Nekem ez azt árulja el rola hogy csak egy kalandot akart még kicsit szórakozni akart és azt gondolta hogy te sem veszed komolyan a kapcsolatot!
2017. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!