Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom áthívott magukhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom áthívott magukhoz? Első alkalom!

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal és ez alatt eléggé megismertem,hogy bízzak benne. Most elöször hívott el magukhoz és hát nem tudom, hogy mire számítsak.Igen, tudom, hogy ez nem a tini kategória de nem is vagyunk már tinik, és gondoltam itt picit komolyabb válaszokat kapok. Én 20 éves vagyok, szűz, nem is pettingeltem soha és még soha nem voltam fenn egy srác lakásában..a párom 23 és már sokkal tapasztaltabb. Általában elég magabiztos vagyok az életben, de ezen a téren teljesen tapasztalatlan. Na most nem tudom, hogy hogyan kéne odamennem, hogy viselkedjek, mire szamitsak és eléggé parázok...Tudtok adni pár bíztató szót?

2017. jún. 27. 13:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszönöm! <3
2017. jún. 27. 22:35
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg mi volt jó? :) Drukkolok. :) Tanácsnak pedig annyi, hogy engedd el magad, az hogy még nem pettingeltél semmit sem jelent. Lehet szexelni fogtok, lehet csak egy kis tapi lesz, de ne állíts falat a fejedben csak azért, mert nem voltál még a szex közelében sem. Ha jó lesz akár az is megtörténhet, minden egyszerre. :) Magamból indulok ki, sosem voltam még testi kapcsolatban senkivel, semmi petting, kukit sem láttam még kb, aztán 18 évesen rám talált a szerelem, netes beszélgetés után lett egy hosszú talim az illetővel és vele minden megtörtént, egyszerre. Lehet csak azért volt így mert ő számomra az igazi, de semmit sem éreztünk túl koránnak annak ellenére, hogy pár órája láttuk egymást először... Ismertük már egymás belsejét, lelkét, ez volt a lényeg. :)


Na az én beszámolóm után már tényleg reménykedem hogy kapok egy élménybeszámolót tőled. :D

2017. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jézusom mennyi bunkó van itt, ne is hallgass náluk:)

Velem ugyanez volt a helyzet nem is olyan régen (2 hete), szűz lányként eléggé megijedtem hogy vajon 2 hónap után nem korai-e lefeküdni a barátommal. Tudtam hogy akar valamit és ezért hívott át magához amikor pont senki nincs otthon, ezért előtte levő nap közöltem vele hogy nem állok még készen a szexre. Mondta hogy semmi gond, vár ameddig szeretnék, ott áll meg ahol akarok.

Amikor nagyon belemerültünk a dolgokba, volt csók, simi, tapi mindenhol ahol lehetett, lekerült a felső, és teljesen elengedtem magam. Amikor azt mondtam hogy valami túl sok akkor azt hagyta, nem csinált nagy ügyet belőle pedig láttam hogy akarja. Baromi mázlista vagyok hogy ennyire törődik velem, és sokkal de sokkal jobban kívánom már a szexet így, mert tudom hogy nem lesz majd gond.


Szóval ezt ajánlom neked is, beszéljétek meg előtte hogy meddig NEM akartok elmenni, aztán engedd el magad és egyszerűen csak élvezd a helyzetet, ha pedig valamit soknak érzel akkor jelezz neki:) Ha pedig nem érdekli hogy te mit szeretnél hanem erőszakoskodik akkor legalább tudni fogod hogy hagyni kell őt (de reméljük nem ez fog történni:D).

Remélem tudtam segíteni, érezd jól magad!:)

18/l

2017. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Fu most azért kicsit megnyugtattatok, nemcsak azzal hogy minden oké lesz hanem azzal is hogy nem csak bennem vannak ilyen kérdések. Mindenképpen tisztázom magamban előtte hogy mit szeretnék és meddig akarok elmenni és beszélni fogok neki erről. Remélem megértő lesz. :)

És próbálok majd nem izgulni, hiszen valahol mindenkinek el kell kezdeni.

És majd megírom hogy mi volt.:)

2017. jún. 28. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!