Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátomnak ez rosszul esik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

Ő a legelső komoly barátom, nem rég ismertem meg és még csak alig egy hónapja járunk. De ez alatt a több mint két hónap alatt amíg ismerem szinte minden nap láttam, bizalmas a kapcsolatunk és többet tudunk egymásról mint amit bárki másnak elmondtunk. Többet tudok róla mint bármelyik barátomról, pedig vannak 6-7 éves barátságaim is.

Már egy ideje célozgat a szexre és hogy kíván, de mondtam neki hogy én még nem állok készen. Nem tagadom én is kívánom, egyszer majdnem túl messzire el is mentünk, de nem akarok könnyen kaphatónak tűnni, ráadásul az első alkalom mindenki életében fontos, ezért még várni akarok vele.

Mondta nem egyszer hogy semmit sem erőltet és vár amíg csak szeretném, mégis látom hogy rosszul esik neki. Azt hiszi nem bízok benne, pedig még csak nem állok készen erre az egészre (most lettem nemrég 18), várni akarok addig amíg biztos leszek magamban.

Szerintetek velem van a baj? És mikor jön el az idő a szexre egy kapcsolatban? A szüleim megölnének már csak a gondolatért is "ilyen fiatalon", meg a barátnőim döntő többsége is szűz még.

Viszont tudom hogy nem bánnám meg akkor sem ha nem lesz örök életű a kapcsolatunk, törődik velem és nagyon gyengéd, őszintén szeretem és vágyom rá. Csak kell még idő:)



2017. júl. 1. 20:43
 1/4 anonim válasza:

Mennyi idős vagy?

Szerintem ráérsz vele. Az én barátom is hamarabb volt felkészülve rá mint én, de én 9-12 hónapig várakoztattam kb mert ráértem ;) :Dddd örülök is neki, mivel utána jobban megtudtam bízni benne, sőt jobban megis szerettem, hogy megvárt engem.

18/L

2017. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapig vártam mire készen álltam,de nekünk elötte volt petting ami alatt megismertük egymás testét. Így mire odakerült a sor semmi gond sem volt. Ennek kb egy éve,azóta is boldogok vagyunk :)

18/L 18/F

2017. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon túlértékeled a szüzességed és túlmisztifkálod a szexet, de ha 18 éves felnőtt nőként még mindig ott tartasz, hogy a szüleid megölnének már a szex gondolatáért is, akkor fejben nagyon gyerek vagy még.
2017. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Utolsó erre gondoltam amikor azt mondtam hogy még nem állok készen..még csak most léptem be a "felnőtt" korba, és nem érzem magam 100%-osan érettnek a szexhez. Ezért akarok még várni vele:)

2017. júl. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!