Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitottam a baratommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal de lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal kb 2 hónapja es nagy veszekedések voltak mert nagyon szerelmes volt míg én már nem és véget akartam vetni az egésznek. Sokat próbálkozott de elutasítottam.hívkált anyukámmal beszelt sokszor lejött hozzánk. Azt mondta ilyen lány akit így szeret még soha nem volt neki. Viszont eltelt kèt hónap,már egy másik lánnyal van azóta,felhagyott a próbálkozásokkal viszont egy két hete újra összefutottunk egy buliban én nála aludtam és volt minden és azóta ez megy azaz pár naponta együtt alszunk. Minden nap felhív facebookon viszont nem nagyon akar beszélgetni akkor sem ha otthon van és nem a lánnyal. Azt mondta hogy csak elvan vele de MÉG nem érez semmit(tehát lehet majd fog vagy akar) Nekem azt mondta nem szerelmes belém pedig nekem úgy tűnt abból ahogy szorosan ölelget és állandóan csókolgat és azt mondta hogy hiányzom és velem érzi jól magát. Nem tudom2 hónap alatt elmúlhat e egy olyan erős szerelem hogy ő már lehet a kezemet is meg kérte volna? 1,5 évet voltunk nagyjàból együtt kisebb megszakításokkal. 21L 22 F
2017. júl. 26. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem csak féltékennyé akar tenni a lànnyal mivel elutasitottad őt nem egyszer !
2017. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!