Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi nem gerjed rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem gerjed rá egy nőre első látásra, esélytelen, hogy a későbbiek folyamán megszeresse annyira, hogy végül mégis kialakuljon a vonzalma iránta?

Figyelt kérdés
Elnézést a kérdés általánosító felhangjáért, az érdekelne, hogy ti személyesen hogyan viszonyultok ehhez a
2017. júl. 30. 19:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ehhez a témához.:D
2017. júl. 30. 19:28
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt 3 komoly 3 egyéjszakás ezek közül csak az egyikre gerjedtem rá első látásra. Ő volt a 2. komoly.

31/f

2017. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden első látásra történik. ;)
2017. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Az első benyomás sokkal kisebb jelentőségű, mint azt sulykolja a propaganda. Sőt, a dolgok általában jobban sülnek el, ha nem pusztán az első benyomás alapján indulnak be (bármilyen témában).
2017. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszabb ***** válasza:
58%
Nekem két barátnőm volt eddig, és egyikre se gerjedtem rá az első pillanatban. Sőt, eleinte mindkettejük kimondottan ellenszenves volt a szemeben. Az első barátnőmmel ezt részletesen ki is tárgyaltuk, hogy felelőtlen, link, hulladék alaknak tartottuk egymást, aztán a második barátnőmmel is minő véletlen, ugyanezt gondoltuk, és láss csodát. Leültünk, beszélgetni kezdtünk (nem interneten), megismertük egymást, kiderült, hogy nem is vagyunk egymás szemében annyira felelőtlenek, linkek, hulladékok, és úgy hozta a sors, hogy lehúztunk jóban-rosszban pár évet. Szóval kizárólag a nőknél adott ez a begyöpösödött, ostoba, primitív, felszínes felfogás, hogy ők kizárólag csak azzal a faszival tudják elképzelni a továbbiakban, akibe első pillantásra belezúgnak. Ostoba, szánalmas, undorító felfogás. Pont a saját példáimból kiindulva nem tudok hinni a "szerelem első látásra" koncepcióban.
2017. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
Jav.: szememben*
2017. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fordult már elő, hogy olyan lányba lettem szerelmes, aki nem volt teljesen az esetem, nem éreztem vonzalmag iránta, max csak szimpátiát
2017. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 19:42


A "szerelem első látásra" is egy női baromság,ami csak a "rögtön benedvesedett a bugyim,amint megláttam" romantikusabb megfogalmazásban. Szimplán összekeverik az ösztönösen kialakuló nemi vonzalmat a szerelemmel.

2017. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

" Szóval kizárólag a nőknél adott ez a begyöpösödött, ostoba, primitív, felszínes felfogás, hogy ők kizárólag csak azzal a faszival tudják elképzelni a továbbiakban, akibe első pillantásra belezúgnak. "


Akkor a történeted tanulsága, hogy mindkét barátnőd férfi volt? :D

2017. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi párom az elején nem is volt számomra szimpatikus és vonzó sem. De idővel megismertem és ez totál megváltozott. :)

Ezt sose lehet tudni: van aki első látásra megfogja az embert, van akivel csak később alakul.

2017. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!