Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Üdv mindenkinek! Szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv mindenkinek! Szerintetek, miért van az, hogy nagyon sok huszonéves lány negyven éves, és még annál is idősebb férfiakkal jön össze? Talán a pénz az oka, vagy a világ van ennyire megbolondulva?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 23:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért egy negyvenes pasi még jól tartja magát bőven. Habár én is huszonéves lány vagyok, de még egy nálam 3 évvel idősebbet is soknak ítéltem :D Mivel ő gyereket akart, családot, megállapodni, én meg baromira nem.


A közvetlen környezetemben egy példa volt, egy nálam fiatalabb lány (kb 21) volt együtt egy 50+ pasival, aki ráadásul nem is nézett ki jól, de lehet tippelni, mi volt neki sok. :D :D


A magam részéről ha belemennék ilyenbe, az csakis szexuális alapon lenne, el nem tudnám képzelni tartósan kapcsolatban ekkora korkülönbséggel. Viszont sokan nem gondolnak ebbe bele, hogy mi lesz pár éven belül.


Viszont a világ nincs megbolondulva, régebben is gyakori volt a korkülönbség, elég csak a nagyérdemű költőinket megnézni :D

2017. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bujababa válasza:

Egy érett férfi már tudja, mire kell figyelni és mire vigyázni, mikor van valódi konfliktus, és mit is jelent a szeretet talaján létrejövő kompromisszum. Mindig is Őket szerettem. Érettségük miatt jobban kontrollálja a szituációkat és az érzelmeit.

Az viszont általában jellemző, hogy kortársaim éretleneknek és sokszor idegesítőknek tartom.

A fiatal lányoknak nagy áldás az idősebb férfival való kapcsolat, mert már testileg és lelkileg is tapasztalt, amit szívesen megoszt partnerével, ráadásul szeretete legjavával árasztja el, hiszen szeretné minél tovább megtartani.

Következménye a „maradandó” emlékeket szülő szexuális élet, a fiatal nő az érdemek krémjét kapja: adakozó, intenzív testi-lelki odaadást.

2020. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!