Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő nem "áradozik" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem "áradozik" a barátjától, attól még szeretheti, lehet belé nagyon szerelmes? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik. Néha beszélünk, olyankor rákérdezek, hogy mi van velük, milyen a kapcsolatuk. Számomra túlságosan semlegesen beszél a barátjáról. Én úgy gondolom, hogy két véglet van. Az egyik, amikor a nők panaszkodnak a párjukról, illetve amikor dicsérik őket. Viszont ez a lány úgymond olyan semmilyen módon beszél a barátjáról. Ez normális? mitől lehet ez? Vagy miért érzem én ezt így?
2017. aug. 15. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra evidens, hogy minden rendben a párommal, nem fogom ezt másoknak bizonygatni. Áradozni szoktam, de nem mindegy, kinek - azt meghagyom a legközelebbi barátaimnak és a családomnak, olyan emberekkel, akivel néha beszélünk... nem tudom, nem tartom ízléses dolognak.
2017. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha ffi kollegaval/ismerossel beszelgetunk es ugy alakul, en siman mondom lelkesen, hogy nagyon jol megvagyunk es mennyire szerencses vagyok, hogy egymasra talaltunk. Ez nem omlenges szerintem, ettol meg mem teregettem ki a maganeletem :-)
2017. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12/12 ilyenre gondoltam én is, hogy ennyit meg lehetne ejteni, ha minden rendben van és ha szeretjük a párunkat.
2017. aug. 15. 14:59
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Istneeem, 8-as, te az én alteregóm vagy: :D Végre valaki dettó ugyanígy van:

"..főleg mert általában olyanok kérdezik, akiknek sok közük amúgy nincs hozzá. A "srác akivel néha beszélünk" pl pont ez a kategória, ahogyan a kollégák, kolléganők, random ismerősök is."


Én pl kifejezetten utálom, most mégis mire számítasz? Meg amikor a legpletykásabb kolléganő bekérdezi, hogy "és szereted a párodat"?

-Nem phasztmeg, szerinted MÉGIS MIÉRT vagyok vele már x ideje?? (ráadásul már magát a kérdés felvetést is támadónak érzem, és full ostobának egyszerre. )


Nem mindenki lúzer, hogy csak úgy eltengjen lengjen valaki mellett.



A másik:

", en siman mondom lelkesen, hogy nagyon jol megvagyunk es mennyire szerencses vagyok, hogy egymasra talaltunk."


Én elhiszem, hogy van ilyen is, de lécci, 6 év után, hadd ne kelljen már minden alkalommal elmantráznom, mint valami telibevert szektában, hogy "es mennyire szerencses vagyok, hogy egymasra talaltunk"..


Most ezt miért kéne minden bezsélgetésnél a kollégáim arcába tolni?


ÉS már ne haragudj, de engem sem igazán izgatna, hogy a többi kollégám errről ömlengjen minden tetves alaklommal, "hogy jaj igen, anynira szeretem, és olyan szerencsés vagyok" és blhablah.


Az "igen, minden okés" tejesen jó, rózsaszín habos babos öklendezés nélkül. ÉS pont.


Én elhiszem, hogy van olyan, aki majd 5-10 év után is ömlengeni fog ( hót unalmas btw), ő dolga, de ne kelljen már másnak bizonygatni jelentéktelen idegeneknek, hogy az ő kapcsolata bezzeg igenis jó.. :D Édes istenem..

26N

2017. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval röviden, nem valószínű, hogy azt jelenti, hogy nem szereti.

Sőt, rossz hírem van, mert inkább azt jelenti, hogy tiszteli a párját annyira, hogy még csak nem is panaszkodik akkor sem, ha épp gond van köztük.


Az jelentené azt, hogy nem szeretné már és kiábrándult, ha mondjuk a kérdésre negatívan kezdene el mesélni, illetve elkezdene neked panaszkodni, mennyire szar kapcsolata..


Ez utal rá, hogy szar a kapcsolata, nem az, ha nem ömleng neked. ( Hiába szeretnéd belelátni, ebből nem fogod tudni leszűrni. ÉS megjegyzem, elég értelmes is a csaj emiatt)

2017. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem mindenki áradozós fajta, ráadásul az áradozás is max a kapcsolat elején szokott lenni.

Ismerek olyan párt, akik egymás legjobb bartai, és együtt vannak gimnázium óta, soha nem hallottam őket egymásról áradozni vagy akár egymást szidni. Minek? Stabil, kifejlett, biztos, kényelmes kapcsolatuk van, nincs ilyesmire szükség .

Aki 1-2 hónap után is folyamatosan áradozik a pasijáról/párjáról, az leginkább magát győzködi, nem a többieket.

2017. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy csomó esetben van, hogy udvariaskodásból kérdezik meg, vagy mert nincs más beszédtéma. Egy idő után, ha minden egyes ilyen kérdésre, hogy "hogy vagytok a párotokkal", elkezd áradozni vki a párjáról, hát az rohadt idegesítő tud lenni. Ha megkérdezik ezt, ált. nem arra kíváncsiak, hogy minden hepi-e, mert normális ember feltételezi ezt, hanem inkább arra, mit csinálnak, megvan-e még, összeköltöztek-e... volt nálunk egy csaj, aki minden ilyen kérdésre, sőt kérdés nélkül is nyáladzott folyton, hogy "jaj, nálunk minden nap szerelemcsütörtök van" meg "immmmmááááádom"... hát sztem baromi ízléstelen dolog. A munkatársak pl. nem a haverok, és 20ezredszer ezt hallgatni, amihez közöm sincs, idegesítő. Pedig én is szeretem a párom, a mi kapcsolatunk ráadásul ezerszer jobb is. Mert találkoztam velük, és annyira lerítt, hogí a srác csak kihasználja a csajt, mert nélküle nem lenne hol laknia...
2017. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!