Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek viszonya van mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek viszonya van mással (aki nem a párja), az szeretheti a párját? Lehet belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak egy bulis félrelépésről van szó, hanem egy viszonyról.
2013. jan. 10. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Csak nem kap meg valamit, amire szüksége lenne.
2013. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Ha szeretsz valakit azt nem csalod meg. Legfeljebb kényelmes vele lenni, de az nem szeretet.
2013. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, viszont gusztustalannak tartom, ha valaki a párja mellett más valakivel hosszabb távú viszonya van. Ha már van valaki akit szeretünk, azzal mindent meg lehet beszélni és nem kell ilyen sunyi kapcsolatba belemenni azzal a hülye kifogással, hogy: "nem kap meg mindent otthon". Szánalmas...
2013. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeretni szeretheti, de szerintem szerelmes nem lehet belé. A szerelem a kezdeti stádiumban érvényes, amikor még minden szép és jó, ilyenkor nem hiszem, hogy bárki is másra vágyik, de legalább is szeretőre biztosan nem. Amikor lanyhul ez az érzés és átalakul szeretetté, akkor jönnek elő a gondok, lehetnek dolgok, amik nem olyanok, amilyennek a szerelem hevében tűntek és ilyenkor egy idő után jelentkeznek az eltérő igények és a vágy, hogy hogy ezeket kielégítsük.

Itt egy példa: szeretem a férjem, de nem tudom elfogadni, hogy neki elég a havi egyszeri szex, ezért előbb-utóbb engedni fogok a vágyamnak és megszerzem ezt máshol. Amikor már a megbeszélés sem segít, akkor jön ez. De attól még szeretem őt, gondoskodok róla és a családról, viszont van egy része az életemnek, amiben ő már kevés nekem. Ilyenre gondoltam.

2013. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Tudjátok van olyan, amikor nem lehet megbeszélni.


Mit teszel például, ha a párod egy idő után nem akar majd veled szexelni, de ezenkívül minden klappol, te őszintén szereted? Hiába beszéled meg, ő nem fog veled lefeküdni.

Ha elhagyod sosem fogsz tudni mást így szeretni, tehát átvered a következőt, és nem is akarod elhagyni, mert ő nagy ő.


Megcsalod vagy inkább életed végéig nem szexelsz?

2013. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm, ő mindig azt mondta, hogy szereti a párját de a nő olyan az ágyban mint egy darab fa. Semmi szenvedély nem volt benne. Ezért csalta folyton.
2013. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor érdemes csak lehorgonyozni valaki mellett hosszabb időre, ha tényleg megad mindent amire vágysz. Ha már odáig fajul a dolog hogy meg kell csaljam a párom hogy valamilyen igényemet kielégítsem, az már nagyon régen rossz.
2013. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!