Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült, hogy a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátnőmnek 35 éves létére több, mint 70 hapsija volt. Szakítási ok?

Figyelt kérdés

A randikon nem mondta meg, nem hazudott annó, csak azt monta, hogy sok fiúja volt. Túlléptem ezen.

Most viszont kiderült,ez nagyon sok. A facebookos ismerősei közül ki az aki nem ismeri a testét?? Nagyon megrendült bennem az iránta érzett bizalom és,hogy okos nőnek gondoltam.



2017. aug. 20. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
23%
Nem hogy örülnél, ha szexuális gond van, annyi pasival volt, szétnézel és már is van egy aki a tapasztalatait megossza veled. Akár, szervezhetsz is belőlük egy tanácsadó társaságot. Egyesek, még bemutatót is tartanak, lásd, mit csinálsz rosszul.
2017. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem Kb felét vallotta be, legalábbis magamból kiindulva 6-ból 3 úgysem számított alapon.

Azért egy nőn észre lehet venni mennyire könnyen kapható, úgyhogy leginkább magadban kéne csalódni.

2017. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nem lenne az - de Te nem én vagyok.

Ha neked oké, akkor nem szakítási ok. Ha nem tudod túltenni magadat ezen az infón, akkor meg szakítás lesz a vége.


De aki nem tudja feldolgozni, az egyáltalán miért kérdez ilyet?


Ismerik a testét, na és? Mit gondolhat Michelle Wild, pardon, Vad Katalin művésznő férje?


Amíg átgondolod, addig ajánlanám Prince Little Red Corvette című zeneszámát. :)


31F

2017. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A legrosszabb ***** válasza:
36%
Az igen. Igen komoly mennyiség, egy egész utcára való. :D Vajon mennyit nem vallhatott be?
2017. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
9%
A kettos merce azert van mert, az a kulcs ami minden zarat nyit az kivalo, mindenkinek kellene. De az a zar amit minden kulcs kinyit gagyi, nem jo semmire.
2017. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
78%

"Nekem mondjuk feltunt volna hogy elmebeteg a no."

Mitől is lenne elmebeteg? Hogy megengedte magának azt a luxust, ami egy férfinál dicsőség lenne?

2017. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
82%
#15: a kettős mérce "magyarázata", kulcs-zár...annyira egy szánalmas próbálkozás! Ezt a pasik találták ki nyilván! Egy nő is ugyanúgy élvezheti az életet lelkiismeret-furdalás nélkül.
2017. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
6%
#17, megteheti, ha nem zavarja hogy elitelik erte. Erre persze lehet azt mondani hogy teged aztan nem erdekel masnak a velemenye, csak nehez elhinni.
2017. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
92%
jo hulye volt, hogy elmondta. tele vagy kisebbsegi komplexussal.
2017. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
85%

Én sem lennék együtt olyan férfival akinek 70 éjszakája/rövid kapcsolata stb. volt. Nagynak tartom a számot,valamint én (nem úgy mint egyesek) nem teszek kivételt férfi és nő közt. A kicsapongó életmód egyik nemnél sem valami szép. Viszont az együtt töltött idő és kötődés függvényében mérlegelnék,hogy megéri e toleránsabbnak lennem,avagy könnyen elengedem.

18/L

2017. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!