Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült, hogy a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátnőmnek 35 éves létére több, mint 70 hapsija volt. Szakítási ok?

Figyelt kérdés

A randikon nem mondta meg, nem hazudott annó, csak azt monta, hogy sok fiúja volt. Túlléptem ezen.

Most viszont kiderült,ez nagyon sok. A facebookos ismerősei közül ki az aki nem ismeri a testét?? Nagyon megrendült bennem az iránta érzett bizalom és,hogy okos nőnek gondoltam.



2017. aug. 20. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
Béke :)
2022. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
36%
Egyértelmű szakítási ok. Sokkoló..
2022. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen normálisnak számít a mai viszonyok között.
2022. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
100%

70/


Amúgy ez az icelezés is szánalmas nem?Valami hülye vagy hülyék kitalálnak különféle skatulyázós szavakat aztán ha valaki nem illik teljesen a képbe ráaggatják a skatulya szót mint pl ez az incel ők meg a menő okosak mert megmondták,közben meg csak pár idióta aki egy divatot visz tovább és fingja sincs semmiről.kicsit olyan mint fiatalok között elterjedt,hogy nem hülyézik egymást hanem hülyézés helyett autistát mondanak mert valami hülye ezt kitalálta a többi hülye meg viszi tovább.Pedig az autistáknak semmi köze a hülyékhez.

2022. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
100%
#74 igen valóban kettő között màr nincs senki vagy incel vagy nem :D Amúgy ennyi erővel akkor azt se ìtélje el senki aki nem szexel sokat/kevés partnere volt 🤷
2022. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
100%

75/


Hülye a mai világ

2022. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi faszija volt az elárul sok mindent a jelleméről.

Nem, most nem arra gondolok, hogy k*rva, de hogy a kapcsolatokat nem kezeli kellő komolysággal abban biztos vagyok.

Én nem jönnék össze ilyen csajjal.

2022. jún. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
Én összejönnék hogy kipróbàljam mit tud 😂
2022. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!