Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült, hogy a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátnőmnek 35 éves létére több, mint 70 hapsija volt. Szakítási ok?

Figyelt kérdés

A randikon nem mondta meg, nem hazudott annó, csak azt monta, hogy sok fiúja volt. Túlléptem ezen.

Most viszont kiderült,ez nagyon sok. A facebookos ismerősei közül ki az aki nem ismeri a testét?? Nagyon megrendült bennem az iránta érzett bizalom és,hogy okos nőnek gondoltam.



2017. aug. 20. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:

Nehezen,nagyon nehezen,de otthagyas lett a vege,termeszetesen.

Nem hiayzik az h folyton azon jarjon az eszem, h kivel pacsizott elozoleg,kivel nem. Az ugyved,aki a haverja,akihez jogi tanacsert ment, kesobb kiderult mar lefektette korabban. Az ugyvednek mar volt csaja,de idegesito a mindenhol felbukkano exek tomkelege.

Csomo fiu nyalja a fneket, ki csak szeretne vele lefekudni, ki megismetelni a korabbiakat. Erzelmi kapcsolatra,vagy csaladalapitasra jobb egy olyan csaj,aki mertekkel elt a vagyainak es volt esze valogatas teren,mint az aki "csak szex"-nek veszi a szexet. Bolondozni,szex-havernak persze jo egy rib_nc is.

Es gyengebbek kedveert,azert emeltem ki, mert kivancsi voltam minel tobb ember velemenyere.

2018. okt. 3. 12:35
 52/78 anonim ***** válasza:
30%
Akkor most màr 71-nél többesz neki, szép kis "gyűjtemény" 😅😅😅🤣
2022. jún. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
Az azért ennyi idősen durva mennyiség,én kicsit idősebb vagyok igaz férfi de negyede nem volt nő vagy max a negyede.
2022. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
71%

Tehát te bolondozol, meg tarthatsz szex-haverokat, de téged vegyenek komolyan....

FUCK LOGIC!

2022. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
39%

Nem kevés a 70. De te sem vagy érzelmileg érett, ha emiatt dobtad, ha amúgy minden más rendben volt. Nem ő okozta a kapcsolat halálát, hanem a te saját komplexusaid.

Néha nehéz ezt belátni, de velem is történt már ilyen (teljesen más témában).

2022. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
#55 a 70 az még gombócból is sok 😅
2022. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:

Talál jobbat, csak az idejét pocsékolta ezekszerint.

Mert veled megállapodott volna, lesz más aki igazán szereti.

2022. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
#57 Persze amikor màr nem izgatja a sok dàkó akkor màr jóvagyok neki énis hogy megàllapodjon..Hàt kösz nem
2022. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
39%

Akkor vegyél magadnak egy szexrobotot annak nincsen múltja, sőt kezelheted tárgyként is.

Szánalmasak ezeket a kődobálós hozzászólások pro és kontra.

2022. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
43%
Nem tök mindegy,hogy előtted mennyi palija volt? Én pont leszarom ,mindig is le szartam kinek mennyi volt előttem..nem a múltba élek hanem a jelenben. Ha nem tudsz túl lépni ezen,akkor nem vagy hozzá való..de lehet savanyú a szőlő H neked ffi letedre nem volt annyi picsa
2022. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!