Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült, hogy a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátnőmnek 35 éves létére több, mint 70 hapsija volt. Szakítási ok?

Figyelt kérdés

A randikon nem mondta meg, nem hazudott annó, csak azt monta, hogy sok fiúja volt. Túlléptem ezen.

Most viszont kiderült,ez nagyon sok. A facebookos ismerősei közül ki az aki nem ismeri a testét?? Nagyon megrendült bennem az iránta érzett bizalom és,hogy okos nőnek gondoltam.



2017. aug. 20. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
87%

Régi kérdés előkerült? :)


Szerintem nem számít, hogy hány pasival vagy nővel volt valaki egy kapcsolat előtt. Mindenki füllenthet számot. Ha 70-et bevallott és nem csak 7-et mondott vedd megtiszteltetésnek és köszönd meg, hogy beavatott a bizalmába! Lehet néha jobb a boldog tudatlanság, de itt legalább látod, hogy akár komolyan is gondolja veled. Először nyilván senki nem mondja meg egy új kapcsolatban. Mivel nem hazudta hogy csak 4-5 volt, hanem előre jelezte, hogy sok, ezért örülj, hogy nem 700 volt.

Egyébként pedig mindegy. Ha veled van, nem akar mást valószínűleg. Ha meg emiatt nézed kevesebbnek, az a te szegénységed.


Én egyrészről örülnék, hogy megbízott bennem, másrészt persze bennem lenne, hogy vajon hol vagyok a minőségi listán... De nyitott, kommunikációval tarkított kapcsolatban mindent meg lehet beszélni. Akár azt is, hogy bevegyetek még valakit, vagy nyitott legyen a kapcsolat testileg, ha valaki kevesli a másikat.


38/F

2017. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
23%

Baratnömet is nagyon zavarta, hogy pasi letemre közel 100+ növel "ismertük meg egymast". En azt mondtam neki, hogy ilyen kitartoan kerestem, mig meg nem talaltam öt. -erre csak cynikusan röhögött.

De, amikor azt probaltam megmagyarazni, hogy ez is resze a multamnak, az is szerepet jatszik abban, hogy azza lettem, aki vagyok, nem hajtom a lanyokat, mert nm hajd mar a kivancsisag (oh, dehogynem!) es hogy a szerzett tapasztalat jatszhatott szerepet abban, hogy ö elsö együttletünk utan is vagy egy fel oraig remegett es nem tert magahoz ;)


Gondolj arra: A nödnek ezek szerint nem nehez pasiznia. Megis veled van! Mert teged akar, nem mast. Ha iszonyatosan jo az agyban, akkor tenyleg okos es nem csak hempergett es engedte, hogy hasznaljak, hanem szenvedelyesen megtanulta a gyönyör fortelyait... azert abba ne nagyon gondolj bele :P

2017. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:

egy nőnél ez miért meglepő?

legtöbb csajnak elég levegőt venni és már sorban állnak a pasasok.


Amúgy ez a múlt, és most veled van. Engem nem érdekelne mit csinált régebben, hganem az, velem milyen és együtt milyenek vagyunk.

2017. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
11%

A múlt az múlt. Viszont, a múlt, az benne marad az emberben.

Ez, kb olyan, alig tízszer volt börtönbe, tehát bízzuk rá a pénzünket, mert biztos megváltozott.

2017. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
100%
azért eléggé éles különbség van egy börtönviselt gyilkos, rabló közt, mint egy csaj közt, aki szeret dugni
2017. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
100%
70 fickó,nem semmi én két kezemen meg tudnám számolni hány nővel voltam 34 évesen de abból 5 a barátnőm volt.
2017. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
73%

A kérdezőnek csak azért nem volt 70 nője, mert nem jött össze neki, hogy ennyi csajt elcsábítson.

És most irigy a csajára..

2017. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
84%
belegondolva, hiába vagyok pasas, nem szeretnék ennyi idősen 70 csajjal. szerintem undorító
2017. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
51%

Én azt nem tudom felfogni, hogy talált 70(+) olyan embert, akihez tudott vonzódni szexuálisan és képes volt széttenni nekik a lábát.

Eléggé igénytelenségnek tűnik nekem a dolog. Ha valaki 10/10 és csupa 10/8-10-es emberek veszik körül, akkor is illene válogatni.

2017. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
44%
nalam ennek a fele is storno
2017. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!