Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiderült, hogy a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátnőmnek 35 éves létére több, mint 70 hapsija volt. Szakítási ok?

Figyelt kérdés

A randikon nem mondta meg, nem hazudott annó, csak azt monta, hogy sok fiúja volt. Túlléptem ezen.

Most viszont kiderült,ez nagyon sok. A facebookos ismerősei közül ki az aki nem ismeri a testét?? Nagyon megrendült bennem az iránta érzett bizalom és,hogy okos nőnek gondoltam.



2017. aug. 20. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
90%

Akik ilyen nagyszámú emberrel szexeltek, striguláznak vagy mi a fäsz?

De most komolyan érdekelne.

Volt itt egy alfa hím anno aki állítólag 100 felett járt, kérdeztem tőle hogyan jegyzi meg az összes partnerét hogy ilyen jól tudja 100 felett is a pontos számukat.

A válasza az volt, hogy a vadász is emlékszik milyen prédákat ejtett el...kiégtem :D

Mondjuk ennél komolyabb válaszok érdekelnének, ha lehet :D

2017. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
29%
#21 - pedig a vadászos hasonlatot elég gyakran szokták használni... Múltkor az egyik cimbora egy nem túl szép arcú lányt próbált felszedni a szórakozóhelyen, aztán amikor másnap elkezdtük "csesztetni", hogy hova tette a szemeit, akkor csak annyit mondott, hogy a jó vadász a selejtet is kilövi.
2017. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ezt zavarónak érzed, akkor lehet szakítóok.
2017. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj, ahogy a pasik között is, úgy a nők között is vannak olyanok, akik inkább a kalandokat preferálják a párkapcsolattal szemben, vagy lehet időszakonként változó, hol ezt, hol azt. Ettől még senki sem lesz rossz ember, engem soha egy partneremnél sem érdekelt, hány emberrel szexelt előttem, mert nem akarok előítéletes lenni. 35 évesen 70 pasi annyira nemis sok amúgy, 15-20 éve él nemi életet...
2017. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
2%
Ezek szerint neki ez egy életforma volt. Akármennyire is jó vagy az ágyban nem hiszem hogy a továbbiakban be fogja érni csak veled és nem akar "újítani" vagy felturbózni a szexuális élményeit mással. Kutyából nem lesz szalonna. Bár elképzelhető hogy ha nagy a szerelem köztetek akkor hűséges marad. Egyébként egy komoly beszélgetés kettőtök közt eldönt mindent.
2017. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
1%

"#15: a kettős mérce "magyarázata", kulcs-zár...annyira egy szánalmas próbálkozás! Ezt a pasik találták ki nyilván! Egy nő is ugyanúgy élvezheti az életet lelkiismeret-furdalás nélkül."


Egyáltalán nem szánalmas, sőt, az egyik leghelytállóbb hasonlat, ami valaha született. Persze nem csoda, hogy nőként ezt nem érted. Az energiabefektetés szintje "kicsit" más a két nemnél, ha szexet, vagy párkapcsolatot akar. Ti nők a kérdésben feltüntetett férfi mennyiséget fél év alatt lazán lezavarhatjátok, annyit kell tennetek, hogy alapvető higiéniát követve szétteszitek a lábatok. Egy férfi meg sokszor hónapokig küzd egyetlen nőért, és a végén mégis hoppon marad, hála a nők felvilágosult gondolkodásának, miszerint nekik minden ezüst tálcán kell, s mindenből a legjobb. Kapizsgálod már a kulcs-zár hasonlatot?

2017. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
65%

Tökmindegy hány férfival szexelt a barátnőm. Az is, hogy hány facebookos ismerőse volt. Te vagy nagyon konzervatív vagy, vagy valamiféle lelki problémád miatt zavar ez, mint például kisebbrendűségi érzés, vagy birtoklási vágy.


Az, hogy itt kérdezed meg, egyrészt dicséretes, mert van benned fejlődési vágy. Másrészt azt mutatja, hogy túlságosan adsz mások véleményére. Talán most is aszerint akarsz dönteni, hogy ha mások szemében nem leszel túl gyenge, amiért ilyen nővel jársz, akkor jöhet a csaj.


Ha ez a helyzet, akkor jobb ha magadban tisztázod ezt a kérdést és a probléma gyökerét kezeled. Ha lusta vagy rá, vagy reménytelennek ítéled, akkor meg szakíts, mindkettőtöknek jobb lesz úgy.

2017. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
100%

hát ez érdekes és érthető, ha emiatt elszalad néhány férfi.

Én is gondolkoznék rajta, hogy szaladjak, de őszintén nekem a szex az csak szex és ha ő csak szerette a szex mindenféle fajtáját és nem volt válogatós, akkor elfogadom így. Feltéve, hogy én nem csak egy strigula vagyok neki.


De inkább az érdekelne, hogy hogyan hozta össze ezt a számot. És miért?

Van egy lány ismerősöm akinek szintén 20+ kalandja volt, mert ő ha bulizik, akkor szívesen hazamegy egy idegen pasival, mert élvezi a kalandokat. Egy ilyet nem igazán lehet nem-elfogadni.

2017. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
11%

Egy okos nő aligha teszi szét minden jött-mentnek a lábát.

Te is csak egy leszel a sok közül, hosszú távra az ilyen esélytelen. Már lehet össze is szedtél valami nemi betegséget.

2017. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
95%
29: egy okos nő követi a vágyait. És egy okos nő tudja mik az igazi vágyai, nem pótlékot keres.
2017. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!