Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Vagy csak rosszul reagálom le?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. A probléma az hogy elkezdett zavarni hogy körülbelül 1 éve elkezdett "építő jellegű információkkal bombázni". Akármit veszek fel vagy veszek új ruhát neki egyik se tetszik. Szerinte szörmyű az ízlésem mert olyan cipőfűzőt vettem a cipőmhöz ami ilyen szalag-szerű és szerinte a szalag alapból nem néz ki jól cipőn.. még azt is kérdőre vonta hogy egyáltalán cipőhöz való-e..  Az is probléma volt hogy vettem a hajamra ricinus olajat és nem kérdeztem ki előtte őt, hogy jó ötlet-e. Meg hogy miért nem kérdeztem meg elôtte hogy ő mit ajánl.. (nem mintha lenne benne nagyon nagy szakértelme) Meg hogy sose hallgatok rá. És már pár szokásom se tetszik neki. Például van egy kedvenc párnahuzatom. Szerinte ki kellene lökni..

Szóval neki esik rosszul hogy kérdőre vontam tőle tegnap hogy ha ennyire ízlésficamos vagyok és nem bir vele kibékülni akkor miért vagyunk együtt..

Olyan dolgok zavarják ami régen nem.. Annyit mond hogy ő csak azért mondja mert épitő jellegű lritika... :(

Én részemről nem zavar stilusában semmi stb. Lehet hogy túl sokat voltunk együtt és megunt vagy nem tudom. Ti hogy reagálnátok ilyesmikre? Vagy csak én reagálok rosszul??

Én 23/L ő 28/F


2017. szept. 1. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a barátodnak nem derékig érő hosszú haja van és nem is fodrász, hogy ki kelljen kérni a véleményét hajápolás terén. Igazából mindketten rosszul reagáltok (szerintem). Nálunk ez úgy a normális, hogy ha kinézek magamnak valamit, akkor a párom megmondja, hogy szerinte jól áll-e vagy sem és általában hallgatok is rá ha valamire azt mondja, hogy ezt próbáljam fel. Nem mindegy a stílus és hogy hogy tálalja a véleményét.


Azt elhiszem, hogy építő jellegű kritikának szánja, talán jót is akar. Viszont ha ez neked ennyire rosszul esik, akkor változtatnia kellene a stílusán.

2017. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen igazából így van.. nekem rosszul esik ahogy az ő stilusában kb leolt. Elvileg ő meg nem oltásnak szánja. De ez más téren is igy van. Anyukáját is képes megsirattatni a stílusával.. :/
2017. szept. 1. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem épitő jellegű kritika, hanem felesleges kötözködés, ki nem sz@!ja le milyen cipőfűzőt használsz vagy milyen párnahuzaton szeretsz aludni. Építő jellegű kritika, ha túl sósan főzöl és megmondom a szemedbe, hogy használhatnál kevesebb sót, de nem ez. Lehet van egy komolyabb gondja, ezekkel a gyenge kifogásokkal hárít. Épp eszű ember ilyen hülyeségekbe nem köt bele. Szerintem hazudik vagy titkol valamit, ne legyen igazam, de ez nem normális. Egyáltalán nem reagáltad túl, valószínűleg ha így viselkedne a barátnőm ugyanúgy kérdőre vonnám.
2017. szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyi minden zavarja benned, akkor minek vagytok együtt?


Építő vagy sem, engem idegesítene, ha ilyen szinten beleszólna a dolgaimba.


21/L

2017. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel, mert ezek arra utalnak, hogy teljesen birtokolni akar és arra törekszik, hogy feladd magad és a személyiségedet. Mondd meg neki, hogy hagyja ezt abba, csak akkor mondjon véleményt, ha kifejezetten megkéred rá. Azt azért megkérdezném tőle, hogy 3 évig hogyhogy nem volt veled gondja.
2017. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!