Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyi támadás ér a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi támadás ér a párkapcsolatom miatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok,több éves vágyakozás és várakozás után rámtalált az a Férfi,aki után csak sóvárogtam. Ezalatt az idő alatt láttam több lánnyal,mind egzotikus szépség párduc testtel,lehengerlő önbizalommal. Én egy szürke egér vagyok hozzájuk képest,hófehér bőröm van,az idomaim sem olyan nőiesek,arcom sem átlag feletti. Nagyon szerelmes vagyok,és úgy érzem,ez kölcsönös,de nagyon rossz hallgatnom a megjegyzéseket. Mikor találkozik az ismerőseivel,van hogy szinte leesett állal és cinikusan kérdezik,hogy ő a párod? Volt aki kinevette,volt aki megjegyezte hogy hol vannak a gyönyörűségeid? Volt olyan nő,aki nekem esett hogy vegyem.már észre hogy nem vagyok való ehhez a férfihoz,nézzek magamra mekkora különbségek vannak köztünk. A párom jól kezeli ezeket a beszólásokat,nekem viszont nagyon rosszul esnek,mert nem lehet nem figyelembe venni ezeket a megjegyzéseket,és beleforgatom magam a félelembe,hogy addig addig mondják ezeket,míg elhisszük,és ezért lesz vége az egésznek! Nagyon szomorú vagyok,mit tegyek?
2017. szept. 8. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Merlegeld hogy megeri-e barki hogy ezt kelljen elviselned.
2017. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, van egy párod, akivel szeretitek egymást, a fél világ téged irigyel, és te szomorkodsz? Miért csinálsz magadnak problémát, ha nincs?


Azért csinálják, mert féltékenyek, és mert látják, hogy a szívedre veszed. Emeld fel a fejed, mosolyogj, és elunják. És könyörgöm, hogy boldogságra van okod, akkor ne a szomorúságra keress. Aki veled leginkább ki akar cseszni, az te magad vagy.

2017. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
bármikor öltözhetsz/sminkelhetsz csinosabban. Te dolgod...
2017. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig is az volt az elvem,hogy a páromnak smink nélkül egy szál pólóban legyek az igazi. Ne talpig Gucciban meg kilós sminkkel.
2017. szept. 8. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
nem ezt írtam de azt csinálsz amit akarsz 😂😂😂
2017. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem véletlenül jött össze veled annyi cicababa után. Egy idő után minden férfinak benő a feje lágya, és rájön, hogy nem a szép testet kell keresni, hanem értékekkel rendelkező nőt. Hagy féltékenykedjenek, ha a párod tényleg veled akar lenni, akkor nem fogja érdekelni. Te is próbáld meg lepergetni ezeket magadról. Nem ismernek téged, csak a külsőd alapján ítélnek meg. Szerintem ha pár barátja beszélgetne veled egy kicsit, az ő véleményük is megváltozna. De amúgy ha az ilyen féltékeny megjegyzések szét tudnak szedni titeket, akkor a kapcsolat alapvetően is halálra volt ítélve.
2017. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

"több éves vágyakozás és várakozás után rámtalált az a Férfi,aki után csak sóvárogtam"


Hát akire rá kell találni, mert maga semmit sem tesz, annak nem feltétlenül kell párkapcsolat.

2017. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, biztos ismerős lesz ez: Madarat tolláról, embert barátjáról.

Vajon mit vársz egy olyan embertől, akinek ilyen barátai, ismerősei vannak? Az is érdekes, hogy ő ennek tudatában is kitesz ezeknek az "élményeknek".

De nyugi, nem fog sokáig tartani a dolog, még ha ezt is hiszed most.

2017. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!