Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem kezdem elveszíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kezdem elveszíteni a kapcsolatot a realitással. Megütött, én elhagytam. Akkor most mégis miért bánom?

Figyelt kérdés

5 éve voltunk együtt. Nekem ez az 5 év nagyon jó volt vele, de tényleg. Az utolsó 3 hónapban veszekedtünk többet. Feszültek voltunk akkoriban, gyorsan kiakadtunk egymásra, stb...

Aztán az egyik ilyen vita során először megszorította a két csuklómat és úgy lökött el erővel magától, aztán pedig a vita során, pár másodperccel később megpofozott.

Soha ilyen elő nem fordult előtte, még csak hasonló sem.


Nagyon megijedtem először, aztán pedig csalódott voltam. Azonnal azt éreztem, hogy takarodjon az életemből. Lenyugodtam, végig gondoltam és arra jutottam, hogy jól döntöttem, mivel ezután még ha megbocsátanék sem lenne semmi olyan, mint előtte. Eltelt 1 hónap. Úgy érzem, hogy nem látom a dolgokat normálisan most már. Annyira megviselt ez a szakítás, hogy azt érzem, hogy egy ilyen botlás miatt nem kellene talán végleg szakítanom vele. Emellett szól az, hogy én mellette tényleg nagyon boldog voltam, és hogy előtte tényleg sosem csinált ilyet, ráadásul látom is rajta, hogy megbánta. Más részről bennem van, hogy máskor is elveszítheti a fejét és rosszabbul is járhatok és, hogy mindig van egy első alkalom.


Valamiért mégis azt érzem, hogy hibázok. Nektek mi a véleményetek? Megbocsátható egy ilyen dolog, ha tényleg megbánta? Van esély rá, hogy többet nem csinálja? Most nagyon nehéz, nem tudom, hogy mi legyen...



2017. szept. 9. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Hulye vagy, hogy egyaltalan gondolkodsz a megbocsajtason. Ismerkedj masokkal, ezt a vadbarmot meg felejtsd el.
2017. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

gondolom, azóta nem pasiztál be, hiányzik a törődés, az odafigyelés.


majd megkapod mástól, vissza ne menj hozzá!


amúgy ő keres?

2017. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a fajta indulatot akkor ki tudtátok hozni egymásból később máskor is kitudjátok. Nem lenne jó ötlet mégegyszer és sokszor átélni ezt.
2017. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy nem lehet valakivel élni, jól döntöttél. A realitásérzék elvesztését átérzem, nekem is volt hasonló időszakom, igaz, nálunk fizikai bántalmazás nem volt, csak lelki. Azt mondtam, nekem ez nem kell, szakitottam, és utána én is elég rosszul éreztem magam a döntés miatt, kételkedtem benne, hogy jól döntöttem.. Azt tudom mondani, ne menj vissza, hanem vedd körül magad olyan emberekkel, akik felfelé húznak, nem lefelé. Akkor meglátod, hogy jobbat érdemelsz, mint amit most magaddal tennél, ha visszatérsz hozzá.
2017. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!