Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első csókja? Milyen volt és hogy történt?

Figyelt kérdés
Olyan aranyosak szoktak lenni az ilyen történetek hogy jó őket olvasni.

2017. szept. 19. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24f 27èvesen
2017. szept. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

13 voltam egy hat és fél éves kapcsolat első hónapában. Szokás szerint kiültünk egy mezőre beszélgetni. Ilyen beszélgetésekbe sokféle jelenet volt. Egyszer mondtam valamit, elmélkedve valami apróságon, hogy mit csinálnánk, erre nevetve azt mondta, akkor inkább csókólj meg. Egyből kihasználtam helyzetet és megtettem. Egy igazi gyerekcsók volt. Eszméletlenül gyönyörű, kellemes.


Ne féltsd magad. Csak adj időt magadnak. Fejleszd magad, s várd életehetőségeit.

2017. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17 voltam. A párommal a padon ültünk és beszélgettünk. Egyszercsak mondta,hogy forduljak jobbra mert látott valamit. Felálltam és elfordultam jóbbra,majd hirtelen az ölébe húzott. Akkoriban nagyon szégyenlős voltam,ezért becsuktam a szemem mert láttam,hogy puszit akar adni. Aztán végül a pusziból más lett :D Igazából kicsit nyálas volt,de felejthetetlen. Két órával később is remegett a lábam :)
2017. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!