Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért teszi ki a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ki a férfi a párjával közös fotóját a Facebookra, miután nekem az érzelmeiről vallott?

Figyelt kérdés

a fickónak tehát párja van, akivel x éve együtt is élnek.


ugyanakkor köztünk elindult valami, de még fizikailag nem történt semmi: a férfi megvallotta, hogy érez irántam VALAMIT.


majd pár napra rá kitett egy olyan képet a Facebookjára, amin átöleli a párját.


ez azért érdekes, mert:


1. a párjába már elmondása szerint nem szerelmes, és legszívesebben szakítana.


2. mert nekem alig pár napja beszélt a velem kapcsolatos romantikus érzéseiről, amik nálam is megvannak felé.


3. és mert egyetlen más közös képet sem tett ki eddig a Facebookjára, amin ő és a párja van.

most meg igen.


ennek lehet valamilyen mögöttes jelentése? mi lehetett a célja ezzel?


elég szar volt ezzel szembesülni, miután azt mondta, hogy megszeretett.



2017. okt. 11. 23:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Ebben semmilyen logika nincs,még mindig azt mondom hogy nem ő rakta ki.A nők marha leleményesek,és jó a megérző képességük.Az ilyen hülyeségeken csak röhögök.
2017. okt. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%

Rettento naiv vagy.

A not nem hagyja ott, nem is fogja.

Tudod, sok pasi honapokat is kepes udvarolni, ez a jatek resze nekik.

Ha teged szeret es a parjat nem, akkor miert vele el? Ha olyan rossz lenne a kapcsolatuk, akkor nelkuled is mar szakitott volna vele. Ne altasd magad.

2017. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Ha teged szeret es a parjat nem, akkor miert vele el?


rossz a kérdés!


ha a párját szereti, miért udvarol egy másik nőnek?


ha boldog a kapcsolatában, miért vett észre engem?


nagyon hülyék vagytok, ha ezek után azt képzelitek, hogy szereti a párját!


nemcsak hogy nem szereti, hanem nem is tiszteli, ha kavar mással a háta mögött.


és legyen igazatok, hogy hülyít engem!


de az még mindig nem azt bizonyítja, hogy szereti a párját.


ha valaki megelégedett a párkapcsolatával, nem szorul rá ilyen szánalmas játszmákra!

2017. okt. 12. 00:26
 14/29 anonim ***** válasza:
93%
Tehát te most egy olyan pasiért küzdesz, aki nem szereti és nem tiszteli a nőt, akivel együtt él, és mellette mással kavar a háta mögött. Micsoda jellem!
2017. okt. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

ne ítélkezz!

semmi alapod rá!


ez a fotós ügy egy friss fejlemény.


ha veszettül küzdenék érte, nem érdekelne, azzal, hogy kiírtam ide, nyilván az megy végbe bennem, hogy megvan a véleményem az illetőről.


amúgy miért segítő fórum ez, ha csupa gyökér, rosszindulatúan személyeskedő, önmagukat vmilyen felsőbbrendű lénynek képzelt alakok írnak be ide?

2017. okt. 12. 00:44
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, normális válaszokat kaptál, de nem vagy képes elfogadni, mert ez nem az, amit hallani szeretnèl... minek írsz ki így kérdést?
2017. okt. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
89%
Annyira butus vagy :(
2017. okt. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%

Te is beszoptad a foglalt pasi dumát...

Nézd, az ilyen ember egyáltalán nem szeret és nem tisztel senkit önmagán kívül.

Hiába nem hiszed el, amiket itt már leírtak neked, de ezek így vannak.

A párja a biztos pont, te meg lehetsz a szórakozás, változatosság.Ha téged nem kap meg mégsem, akkor majd eljátssza másnak is a hősszerelmest, csak más puncihoz jusson, tehát kell(ene) neki a változatosság.Neki egy a fontos, a farka többfelől is ki legyen elégítve.Ennyire egyszerű a gondolkodása.Több ezer nő belesétált már ebbe a csapdába, utána meg nézett, mint borjú az új kapura, hogy akkor most mi is van?

Nagyon ritka az, hogy valódi érzelmekkel közeledik egy másik nőhöz egy ilyen felállásban a foglalt pasi, de sok még akkor is gyáva váltani a biztos pont mellől...Járt utat nem igazán szeretnek elhagyni a járatlanért.És te az utóbbi vagy számára.Nem is céljuk a váltás, inkább csak a változatos punci kéne, ami ugye egyetlen nőben nem lesz meg soha hosszútávon.Az ilyen emberek Eleve nem monogám típusok, az esetek majdnem 100%-ban így van.Senkihez nem képesek hűek maradni, max.rövid ideig.Gondolkozz el ezen, jobban jársz.

2017. okt. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
És kérdező nem tudhatod melletted hány nőnek csapja még a szelet ugyanezzel a dumával, mint neked...az elve az ugye, hogy valamelyik majdcsak bedől a szövegének...ha esetleg te vagy az egyetlen, akinél így próbálkozik, akkor sem biztos, hogy majd pont miattad lép le a biztos kapcsolatából(ami ugye csak addig lesz biztos, amíg ki nem derül a párja előtt, milyen szar jelleme van).És ha le is lépne(vagy a párja kivágná), nem valószínű, hogy jól járnál vele a nem monogám jelleme miatt.Előbb-utóbb melletted is viszketne a farka más puncik után.Elég jól ismerem az ilyen férfiak viselkedését, nem légből írom a válaszaimat neked.Volt időm, vagy 20 év, megfigyelni az ilyen embereket.A környezetem tele van ilyen típusú férfiakkal.És nem 10-n vannak...
2017. okt. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem bűntudata van és kompenzálni próbál, mutatni a párjának, hogy "minden rendben". Sokan csinálják ezt.


>ennek lehet valamilyen mögöttes jelentése?


Egy jó tanács egész életedre, ha párkapcsolatról van szó. ne keress és ne is használj mögöttes jelentéseket. A kombinálás egy borzasztó dolog, ne tedd.

2017. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!