Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért teszi ki a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ki a férfi a párjával közös fotóját a Facebookra, miután nekem az érzelmeiről vallott?

Figyelt kérdés

a fickónak tehát párja van, akivel x éve együtt is élnek.


ugyanakkor köztünk elindult valami, de még fizikailag nem történt semmi: a férfi megvallotta, hogy érez irántam VALAMIT.


majd pár napra rá kitett egy olyan képet a Facebookjára, amin átöleli a párját.


ez azért érdekes, mert:


1. a párjába már elmondása szerint nem szerelmes, és legszívesebben szakítana.


2. mert nekem alig pár napja beszélt a velem kapcsolatos romantikus érzéseiről, amik nálam is megvannak felé.


3. és mert egyetlen más közös képet sem tett ki eddig a Facebookjára, amin ő és a párja van.

most meg igen.


ennek lehet valamilyen mögöttes jelentése? mi lehetett a célja ezzel?


elég szar volt ezzel szembesülni, miután azt mondta, hogy megszeretett.



2017. okt. 11. 23:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt beveszed ezek után... mindegy,te fogsz szenvedni,nem mi. Csak sajnos akkor már késő bánat lesz.
2017. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%
Eskuszom, jo tudni, hogy a nok meg mindig beveszik ezt a "jaj, otthon minden szar, de az a valami, ami irantad erzek, az mássssssssss". :"DDDD
2017. okt. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%
Itt kérném meg a "kedves" kérdezőt, hogy ne írjon nekem privát üzenetet, amiben tovább folytatja, amit itt a tisztességes válaszolókkal tesz.
2017. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

én meg arra kérlek meg, hogy a személyeskedő, rosszindulatú, a kérdésemhez nem adekvát megjegyzéseiddel álljál le.


az előzőt is törölte az admin.


nyilván nem azért, mert olyan hej de tisztességeset írtál volna.


de követem a gyakori.hu tanácsát eztán:

"Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik!"

2017. okt. 12. 17:03
 25/29 anonim ***** válasza:
82%

Igen, mert jelentetted a modiknak. :)

Egyébként meg nézd meg a te hozzászólásaidat is. Ha szerinted az különb, mint a válaszolók hozzászólásai, akkor tényleg menthetetlen a dolog veled.

És még annyi, hogy nem kötelező idegeskedni, ha valaki nem olyan stílusban válaszol, ahogy szeretnéd.

A hozzászólásaidban rengeteg dolog van, amibe bele lehetne kötni, felsorolni is hosszú lenne. Ehhez képest szerintem korrekt válaszokat kaptál.

2017. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
76%

1. a párjába már elmondása szerint nem szerelmes, és legszívesebben szakítana. - Pontosan, "elmondása szerint". Ha annyira szakítana, már szakított volna (ha pedig nem, akkor meg azért kuka az illető, értelmes embernek nem kell egy liánozó, kapcsolatfüggő, gyáva alak).


2. mert nekem alig pár napja beszélt a velem kapcsolatos romantikus érzéseiről, amik nálam is megvannak felé. - Beszélt. Mondd már meg, kia francot érdekel, mit beszél valaki? Az egyetlen fontos dolog az, amit TESZ. Nem az teszi az embert, amit mond vagy érez, hanem amit cselekszik. Minden más csak duma. Én is mondhatom neked, hogy szeretlek, pont ugyanannyira lesz igaz, mint amikor ő mondja.


3. és mert egyetlen más közös képet sem tett ki eddig a Facebookjára, amin ő és a párja van.

most meg igen. - Valszeg asszonyka megneszelte, hogy van valami gebasz a kapcsolatban és a drága kurv#pecér barátja frissítésre vágyik (csak arról nem tud, hogy az a frissítés az lett volna, hogy beléd ürít párat és/vagy érzelmileg magához láncol), úgyhogy a srác ezzel nyugtatja.


2017-ben hogy létezhet még olyan ostoba naiv nő, aki bedől ezeknek a milliószor elcsépelt, minten hűtlen férfi által pontosan ugyanúgy mantrázott maszlagoknak? Milyen elkeseredett önjelölt lábtörlőnek van egyáltalán gusztusa olyan emberi hulladékhoz, aki csalná/csalja (igen, akkor is, ha épp vele) a párját? Sose fogom felfogni.

2017. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%
26 a számból vetted ki a szót. Minden betűd igaz.
2017. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem hagyjátok már.Senkinek sem hisz a kérdező, akkor majd megtapasztalja a saját kárán.Talán akkor nem lesz nagy mellénnyel.Van akin nem lehet segíteni.Győzködhetjük itt éjt nappallá téve, de amíg nem jön rá a valóságra, addig minden idehányt betű értelmetlen.Ami viszont sajnálatos lesz, az az, hogy akkor sem fogja belátni a saját hibáját...az ilyen típusú embereknél mindig ez történik.
2017. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi történt utána , kérdező ? Velem is volt már ilyen, elég régen és sajnos engem is lapátra tett az "álomférfi".
2020. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!