Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi jellemzi a kapcsolatfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jellemzi a kapcsolatfüggő férfiakat? Ha van köztetek kapcs. Függő pasi, akkor meséljen, hogyan nehezíti meg ez a probléma az életeteket?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 14:41
 1/3 Diavolino44 ***** válasza:

En bevallom ferfiasan az voltam.

Mar 14 voltam, mikor szinte megorultem attol, hogy egyedul vagyok, s probaltam ismerkedni, termeszetesen a kutyanak se kellettem. Majdnem 18 lettem mikor egy masok altal luzer csaj szanalombol osszejott velem. 4 evet voltunk egyutt, aztan szakitas utan 2 hettel megismerkedtem veletlenul egy olyan lannyal, akinek viszont bejottem. Vele 5 evet voltam egyutt. Majd tartottam egy 1 szunetet, de az is leginkabb csak bemeseles volt, a reszemrol, hogy direkt tartok szunetet. De minden nap ugy voltam vele, barcsak megtalalnam az igazit. Majd osszejottem a kovetkezo csajszival, 3 evet voltunk egyutt.

Ismet letargiaba estem, ekkor taltam ra a PuA-ra. Rajottem, hogy mindig lesz uj lany akivel ismerkedek, sose fogyok ki belole, a lehetosegek szinte vegtelenek, s ha en is tetszem neki akkor ebbol tobb is lesz. S innentol mar nem voltam kapcsolatfuggo, most is elvezem az ismerkedest, s tenyleg nagyon de nagyon az esetemnek kell lennie a lanynak, hogy azt mondjam, hogy feladom a szabadsagomat.

Aki kapcsolatfuggo az azert lesz az, mert nincs onbizalma, hogy van lehetosege valasztani.

2017. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kén_ ***** válasza:

"ekkor taltam ra a PuA-ra"


Akaratlanul is felnevettem. Amúgy egyszerű, csak gondolj bele: az nehezíti meg az életüket, hogy egyedül képtelenek jól érezni magukat a bőrükben.

2017. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akit megszeret, ahhoz nagyon ragaszkodik, még akkor is, ha tudja, hogy rossz, esetleg átverik. Nem életképtelen, csak kell, szükséges neki valaki maga mellé. Nem feltétlen önző, mert gondoskodik a másikról, viszont az örökös bizalmatlansága kiborító tud lenni a másik félnek. Ha biztonságban érzi magát a társ mellett, akkor pozitívan fejlődhet.
2017. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!