Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon elszomorit ez a dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszomorit ez a dolog, valaki adna valami ötletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Novemberben töltöm 20.életévemet. Barátommal lassan 4 éve együtt vagyunk. Velem egy idős 19 éves.

A múlthéten eléggé összevesztünk, azóta alig beszélünk. Tegnap este viszont beszéltük. Kezdjük ott, hogy múlthéten amikor nála voltam, ugye összevesztünk.. És én elmentem, mert ordibált velem, meg amikor oda akartam bújni hozzá, ellökött, meg a hajamnál fogva arrébb tett, ami ugyan nem fájt, csak nagyon nagyon rosszul esett, el sem tudja szerintem képzelni :(

Tegnap is beszéltünk, meg kérdeztem, hogy hiányzom-e neki, azt mondta jelen pillanatban nem. Meg mondta, hogy jön fel a városba (város melletti faluban lakik, ezért kb 9-10km van köztünk). Kérdeztem, hogy miért mondja, találkozni szeretne? Mondta, hogy nincs kedve, meg se fordult a fejében, és hogy mahd én kérdezzem meg, hogyha találkozni szeretnék, és elmondja, hogy lesz-e kedve (ez egy kicsit furának érzem, hogy én kerdezgessem minden alkalommal hogy mikor támad kedve). Azt mondta hozy ő nem fog ajálkozni..

És egyébként abban maradtunk hogy most szünet lesz novemberig, aztán megprobalja velem, hogy változtam - e,mert elvileg 3 éven keresztül semmit nem tettem a kwpcsolatert.. Akkor minek volt eddig velem? Különben is tettem, csak úgy látszik nem veszi észre.. Én nqgyon szeretem őt, viszont nagyon megbantott tegnap is, multkor is. Teljesen rossz kedvem van azóta, most meg aztán pláne.. Én nagyon szeretem őt, és nem tudom mit tegyek, hogy rájöjjön, hogy nagyon megbántott, és csúnyán bánt velem.. Nem tudom, ti egyet értetek velem, hogy elmentem? Szerintetek jogos volt? Nem szeretem volna veszekedni és az ordibálást hallgatni, meg hogy ezt és ezt basztam el. Ja meg amikor elmentem, azt is a fejemhez vagta, hogy soha többé nem akar látni...

Hihetetlen mire képes, ha ideges..

Tegnap is nagyon felhuzta magát valamin, mert mondta, hogy inkább akkor ne legyen szünet se, hanem végleg menjünk szét, merthogy úgysem tudok változni... Aztán, bocsánatot kértem (konkrétan a semmiért, mert állítsa szerint flegma voltam, de amúgy nem csak szomorú, és feldult) aztan később irta, hogy meg atgondolja. Szerintetek lesz ebből még valami? Ezen kívül sok más történt még, amiről panaszkodhatnék, hogy én tehetek róla, és magamnak köszönjem, hogy most ilyen a helyzet... Nem tudom mit gondol magáról, ha kicsit belegondolna, hogy miket ír, tesz, mond... Ha én ilyeneket tennék szerintem már rég hozzám se szólna... Vagy nem tudom, és erre írja, hogy olyan ő velem, mint én vele... Nah, de mindegy is... Alig eszek valamit napok óta, nagyon rosszul vagyok. Leszarni, hogy nem írok neki, vagy nem válaszolok neki, azt nem igazán tudom, mert akkor mar rögtön jön az, hogy biztos találtam mást stb... Meg hogy mással vagyok... Soha soha nem csalnam meg, szeretem őt, kérlek adjatok valami tippet,azt se mondta, hogy miben szeretné hogy változtak, direkt kértem, es direkt, daccbol nem mondta el,merthogx ő már regebben elmondta, nem fogja mégegyszer, vagy ha akkornem figyeltem, igy jartam...

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett és helyesírásért, ékezetért elnézést kérek.

20/l



2017. okt. 30. 08:06
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt most te komolyan gondolod? XD
2017. okt. 30. 10:56
 22/28 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen komoly. A bántalmazó kapcsolat összes jellemzőjét leírtad a kapcsolatotokról. Kiemelem Neked, hogy tisztább legyen a kép.

1. Minden szépen indult.

2. Néha vannak kirohanásai, de utána mindig nagyon kedves.

3. A kapcsolat összes problémájáért Téged hibáztat. Feltételhez köti a szeretetét. Csak akkor akarja folytatni Veled, ha változtál. Ha nem tetszik neki a viselkedésed, ordít veled, szakítani akar, nem akar többé látni. Te meg már megfeszülsz, hogy megfelelj neki, mert szereted.

4. Agresszív veled. Már nem csak szóban, hanem tettlegesen. Ellökött magától, a hajadnál fogva rángatott. Te magad írtad le, hogy "hihetetlen, mire képes, ha ideges". Fel sem fogod, milyen fontos ez a félmondat.

5. Nem hiszed el, hogy ez Veled megtörténhet.

Mellesleg hogy állsz barátok terén? Vannak még, vagy már mindet elmarta mellőled? A családoddal összevesztél már a barátod miatt? A bántalmazó kapcsolat valahogy úgy működik, hogy minden szépen indul. Sokat tesz az agresszív fél a másikért. A másik fél az adósa lesz, vagy legalábbis úgy érzi. Elhalmoz kedvességgel, ajándékokkal, a tenyerén hordoz. Aztán egyszercsak ideges lesz, bekattan és agresszív. Téged hibáztat az agressziója miatt. Mert Te rosszul viselkedtél. De majd ha jól viselkedsz, újra kedves lesz veled. Ha végre eleged lesz az ördögi körből és szakítani akarnál, akkor majd jön a könyörgés, a sírás, hogy nem tud nélküled élni, és ígéri, megváltozik. Esetleg öngyilkossággal fenyegetőzik. Neked marha jó érzés, hogy valaki ennyire szeret, és mégsem okozhatod valakinek a halálát. te is szereted őt, és megbocsátasz. És egy darabig működni is fog. Megint jó lesz minden. Aztán jön a következő bekattanás. Csak közben esetleg egy jó periódusban összeköltöztök, összeházasodtok, gyereket vállaltok. Mivel a bántalmazó fél általában féltékeny, egyre kevesebb időd marad a barátaidra, a családodra. Neadjisten ócsárolja a családtagjaidat. Neked meg választanod kell "életed szerelme" és a családod közül. Persze, hogy "életed szerelmét" fogod választani. Persze dolgoznod sem kell, hisz ő majd eltart téged meg a gyereket, meg különben se nagyon menj emberek közé, mert a végén még összeakadsz valaki normálissal. Majd ő a tenyerén hordoz, meglesz mindenetek. Amíg jól viselkedsz. Aztán kapsz majd terhesen egyet, meg a amíg pici a gyerek, később a gyerek is kap a jóból. Sajnos az ilyen ember képes annyira bepörögni, hogy halálos ütést, rúgást, sebet kapsz tőle. Nem akar akkorát ütni, rúgni, vágni, csak épp úgy sikerül. Mert te felidegesítetted. Én elhiszem, hogy szereted ezt a pasit, és el sem tudod képzelni, hogy nélküle levegőt vegyél. De sajnos tudomásul kell venned, hogy ő nem szeret téged.

2017. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem hiszem, hogy az életed lenne veszélyben, de az előzőnek igaza van. Ez egy bántalmazó kapcsolat, manipulál és már rájött hogy téged lehet is. Bingo! Azért fog mindig visszamenni hozzád, mert más értelmes lány nem hagyja magát, te meg örömmel szenvedsz mellette, hiszen szereted. Azt aki rideg és elutasító veled, a hajadnál fogva rángat téged, aki "majd átgondolja" akar-e még téged látni stb. Szereted....miért is? A közös, jó emlékekért? Nos, az a múlt, kimutatta a foga fehérjét. Ő ilyen. Nem őt szereted hanem a kellemes emlékeket. Amíg nincs önbecsülésed, egy alázható kis senki leszel. Növessz önbecsülést.
2017. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A te esetedről, eszembe jutott, egy volt osztálytársam. A kapcsolata, kb ilyen volt. A párját manipulálta, leépítette, hol ordítással, hol mézes-mázos hozzá állással. A nő maradat, szenvedett, mert semmit nem tudott jól csinálni.

Össze hoztak egy gyereket is:(((

Egy ilyen kirohanásnál, a pasi, megütötte a párját, majd újra ütni akart. A gyerek, közéjük állt, ne bántsd anyut:(( A volt osztálytársamnak már lendült a keze és a gyermekét találta el:( Olyan szerencsétlenül esett el a gyerek, betört a feje és helyszínen meg is halt:((

Szomorú vége lehet, ha egy ember, nem tudja magát kontrollálni és mindenért azt hibáztatja, akit állítólag szeret.

2017. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Anyámék kapcsolata így kezdődött, és inkább nem mesélem el, hogyan végződött. Egy valamit tanácsolhatok mint túlélő, aki ilyen "szerelem" gyümölcseként született: menekülj!
2017. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Manipulatív, idegbeteg kis pöts. Zsarol, fenyeget és néha ha idegesen ordibál, esetleg odébb rángat a hajadnál fogva, akkor még te alázkodsz meg és kérsz bocsánatot. Most még nem látod, de később nagyon meg fogod bánni, hogy akár 1 napot is vesztegettél rá az életedből.


Tippet kértél, szóval itt van: hagyd ott a büdös francba, 1 hétig sírsz majd aztán kihevered.

2017. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Amúgy 22-es hatalmas igazságot írt.
2017. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos, csak épp le se szar, flegma veled, üvölt és a hajadnál fogva rángat.


Mondd, te normális vagy, úgy egyébként? Ilyent a második bunkózásra kell kidobni.

2017. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!