Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon elszomorit ez a dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszomorit ez a dolog, valaki adna valami ötletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Novemberben töltöm 20.életévemet. Barátommal lassan 4 éve együtt vagyunk. Velem egy idős 19 éves.

A múlthéten eléggé összevesztünk, azóta alig beszélünk. Tegnap este viszont beszéltük. Kezdjük ott, hogy múlthéten amikor nála voltam, ugye összevesztünk.. És én elmentem, mert ordibált velem, meg amikor oda akartam bújni hozzá, ellökött, meg a hajamnál fogva arrébb tett, ami ugyan nem fájt, csak nagyon nagyon rosszul esett, el sem tudja szerintem képzelni :(

Tegnap is beszéltünk, meg kérdeztem, hogy hiányzom-e neki, azt mondta jelen pillanatban nem. Meg mondta, hogy jön fel a városba (város melletti faluban lakik, ezért kb 9-10km van köztünk). Kérdeztem, hogy miért mondja, találkozni szeretne? Mondta, hogy nincs kedve, meg se fordult a fejében, és hogy mahd én kérdezzem meg, hogyha találkozni szeretnék, és elmondja, hogy lesz-e kedve (ez egy kicsit furának érzem, hogy én kerdezgessem minden alkalommal hogy mikor támad kedve). Azt mondta hozy ő nem fog ajálkozni..

És egyébként abban maradtunk hogy most szünet lesz novemberig, aztán megprobalja velem, hogy változtam - e,mert elvileg 3 éven keresztül semmit nem tettem a kwpcsolatert.. Akkor minek volt eddig velem? Különben is tettem, csak úgy látszik nem veszi észre.. Én nqgyon szeretem őt, viszont nagyon megbantott tegnap is, multkor is. Teljesen rossz kedvem van azóta, most meg aztán pláne.. Én nagyon szeretem őt, és nem tudom mit tegyek, hogy rájöjjön, hogy nagyon megbántott, és csúnyán bánt velem.. Nem tudom, ti egyet értetek velem, hogy elmentem? Szerintetek jogos volt? Nem szeretem volna veszekedni és az ordibálást hallgatni, meg hogy ezt és ezt basztam el. Ja meg amikor elmentem, azt is a fejemhez vagta, hogy soha többé nem akar látni...

Hihetetlen mire képes, ha ideges..

Tegnap is nagyon felhuzta magát valamin, mert mondta, hogy inkább akkor ne legyen szünet se, hanem végleg menjünk szét, merthogy úgysem tudok változni... Aztán, bocsánatot kértem (konkrétan a semmiért, mert állítsa szerint flegma voltam, de amúgy nem csak szomorú, és feldult) aztan később irta, hogy meg atgondolja. Szerintetek lesz ebből még valami? Ezen kívül sok más történt még, amiről panaszkodhatnék, hogy én tehetek róla, és magamnak köszönjem, hogy most ilyen a helyzet... Nem tudom mit gondol magáról, ha kicsit belegondolna, hogy miket ír, tesz, mond... Ha én ilyeneket tennék szerintem már rég hozzám se szólna... Vagy nem tudom, és erre írja, hogy olyan ő velem, mint én vele... Nah, de mindegy is... Alig eszek valamit napok óta, nagyon rosszul vagyok. Leszarni, hogy nem írok neki, vagy nem válaszolok neki, azt nem igazán tudom, mert akkor mar rögtön jön az, hogy biztos találtam mást stb... Meg hogy mással vagyok... Soha soha nem csalnam meg, szeretem őt, kérlek adjatok valami tippet,azt se mondta, hogy miben szeretné hogy változtak, direkt kértem, es direkt, daccbol nem mondta el,merthogx ő már regebben elmondta, nem fogja mégegyszer, vagy ha akkornem figyeltem, igy jartam...

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett és helyesírásért, ékezetért elnézést kérek.

20/l



2017. okt. 30. 08:06
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Félek, hogy lefogyok es akkor maf senkinek sem fogok tetszeni :( igy se vagyok valami vastag, 56kg
2017. okt. 30. 09:35
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Most még abban az időszakban vagytok, hogy jelenleg is túlnyomó többségében vannak a jó cselekedetek? Vagy már eljutottatok oda, hogy minden héten veszekedés van? Ja, várj, egy hete téged okol,és zsarol. Ne legyél ennyire naiv. Persze, hogy VOLTAK kedves dolgok, eleinte. És vannak is néha. Jobban ki kellett volna fejtenek, ha magadtól nem jönnél rá...

Vedd az első évét, amikor együtt voltatok. Írd fel egy, cetlire, a pro és kontra eseményeket. Majd az elmúlt egy évben. Nyilván a legtöbb kapcsolatban van némi visszaesés, de nagyságrendekkel akkor térnek el ezek, ha minimum romlik a kapcsolat.

És még valami, egy bántalmazó kapcsolatban is van cukorka. De szerinted, az rendben van, ha a férj mondjuk 2-3 havonta megveri a nőt? Jajj, de nem nagyon...csak megrángatja a hajánál, és falhoz dobja. De vett neki egy új telefont is abban a hónapban, sőt, a szemetet is kivitte! Hát nem nagyszerű férfi? Mi az a kis hajtépés...

Remélem így világos a súlyozás is. Gondold át. Fiatal vagy még ehhez.

2017. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 4 év, de te emiatt a pár év miatt vele lennél még 40 évig így??

A súyod meg majd rendbe jön, ha nem egy stressz gombóc az életed.

2017. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Egy hete kezdődött körülbelül igen. Elotte semmi gond nem volt, agyba hozta a reggelit kedves volt. Szoval, minden a helyen volt. Csak aztan neki valami nem tetszett, es már rögtön ez van, hogy ő mindent meg teyz, enpedig erre sem vagyok kepest stb.
2017. okt. 30. 09:58
 15/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valaki telebeszélte a fejét, de:

1. erőszakos jellem. Aki nem az, nem csinál ilyet.

2. jelenleg manipulál téged. Normális ember nem csinál ilyet.

3. az ember jelleme nagyon kijön konfliktus megoldás közben. Ha szeretsz valakit, akkor egy veszekedés hevében sem vágsz olyat a fejéhez ami durván sértő.


Szerintem ő már szakítani akar veled, de most eljátssza, hogy van még esélyed, hátha tepersz és házi rabszolgát csinál belőled.

Akárhogy is van, a helyedben én lépnék. Van aki több év együttélést kénytelen hátrahagyni, esetleg egy házasságból elválni. Túl fogod élni mint mindenki más. Légy erős.

2017. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Miért az ilyen idióta, nyomorékokat szeretik a nők? 😑
2017. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

De ha most leszarom, akkor azt fogom kapni, hogy még ennyire se vagyok kepes hogy valtozzak, hogy nem teszek ennyit a kapcsolatert. Pedig en mindig hallgattam ra es nagyon szeretem :( szerintetrk ha adok időt neki fog keresni?

Volt mar olyan, hogy szakitottunk, csunyakat irt, mondott, aztan megprobaltam magam tul fenni rajta, de akkor 'visszakerte' magat hozzam

2017. okt. 30. 10:25
 18/28 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta, hogy en nem gondolom komolyan ezt az egészet, ha nem gondolnam akkor mar reg nem vele lennek.
2017. okt. 30. 10:26
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy már többször is eljátszotta a szakítósdit? Kérdező, te hallod magad kívülről? Miért változnál bárkiért? Nem lenne jobb ha valaki önmagadért szeretne? Tipikus áldozat vagy, épp tönkreteszed az életed mellette. Mindig szenvedni fogsz, sosem lesz elég jó amit csinálsz és tiéd lesz az állandó szorongás, hogy elhagy...pedig az áldás lenne számodra.
2017. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, soha többé ne állj szóba ezzel az emberrel! Még egy szakításra se méltasd. Menekülj, mielőtt teherbe ejt, mert akkor aztán véged van. Nem vicc, veszélyben lesz az életed! Ez az ember képes lenne megölni téged.
2017. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!