Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a nők elvárásairól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nők elvárásairól?

Figyelt kérdés

Nézegettem a puncsot és meglepő, hogy mennyi cukorcica még a külsőt is elvárja, amit nem is tagad közzétenni. Az meg kész vicc, hogy legalább a fent lévő nők fele intelligens férfit akar, holott a képeik nem az intelligenciáról tesznek tanúbizonyságot...


Most lehet bármit mondani, hogy a puncs így meg úgy, de majdnem 7000 női regisztrált van, amiből mondjuk hogy a 30% troll és kamu, még így is elég szép statisztikai minta.


Néhány kivétellel az összes olyan pasit keres, aki jól néz ki és intelligens, a gazdagság pedig alapvető elvárás, mivel az oldal erre épül.


Miért állítja itt sok nő, hogy ezek nem számítanak, amikor ilyen sok fiatal nő árulja magát alfa férfiaknak szó szerint ?



2017. nov. 4. 14:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%

"Nagyon sok 18-30 közötti fiatal nő van itt, miért is ne vegyem alapul ? "


Azért, mert a nők kicsiny része árulja csak a testét pénzért. Tudod, a hentesnél ne keress almát, ott csak hús van, de nem minden boltan árulnak húst.

Amilyen környezetbe mész, az fog körülni venni, és hajlamos vagy akkor elhinni, hogy olyan az egész világ.

2017. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Megnéztem az oldalt, de engem regisztrálás nélkül nem enged nézegetni. Nem screenshot-olnál példákat?
2017. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

#10

Mert ők a többség ? Gondolj bele abba, hogy minden második nő ilyen kb. Nagyon szomorú és akkor sokan nem értik miért bánok úgy a nőkkel ahogy... Persze mindegyik elvárja, hogy a tenyerén hordozzák, ezt a puncsos cicak is gyakran emlegetik.


#11

Hol élsz te ? Milyen kicsit része ?

Amelyik nem teszi az egyszerűen ronda és nem kell annyi férfinek. De a magas elvárások itt is ugyan úgy jelen vannak csak miután nem kapják meg beérik egy egyszerűbb férfivel 30 felett, amikor a piaca értékük 10edét éri már kb...


#12

Nem vagyok Teréz anya, nem fogok screenelgetni.

Én regisztrálva vagyok, kb 5 perc volt. Utána nem tudod majd megnézni a kis tündéreket amíg az adminok nem hagynak jóvá. De ha most nekilátsz, akkor holnap már láthatod te is ezt a sok "szuper" fiatal nőt.

Egyébként megéri, mert nagyon kiábrándító. Végeláthatatlan sok 18-30 közötti nő van fent és nagyon kevés kivételével mind ugyan azt akarja: jó külső, intelligencia és persze tenyéren kell őket hordozni.

2017. nov. 4. 15:36
 14/29 anonim ***** válasza:
75%

#13 Megértem, hogy elkeserítő számodra a többség magatartása, de ettől még nem kötelező velük foglalkozni. Gondolom, sokkal egyszerűbb bosszankodni a puncsos lányok elvárásain, és utálni a nőket, megbélyegezni azzal, hogy csakis a pénzed fontos, minthogy azon kevesek közé tartozóra várni, aki önmagadért szeret. Ehhez türelem kell.

(#10)

2017. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17%

A nők válaszai amik itt vannak is pontosan tükrözik a hozzáállást a dolgokhoz,tartás meg nekünk jár stb.

Ez szánalmas.

De ilyen a mai világ,mindenhol ez megy,aki nőnek születik és nem torzszülött,azt körülrajongják. És innentől fogva szóba sem fog állni azzal,aki nem jóképűnek születik...

Ezért,mert neki jár, meg fennhordja az orrát,mint valami hercegnő...

Munkahelyen is tök átlagos kinézetű csaj, és ugyanúgy átlagos kinézetű férfiként kinevet,emberszámba sem vesz,kibeszél a hátam mögött stb.

De amint egy jóképű gyerek odalép hozzá,már ájuldozik,meg nevetgél,flörtölget.

Ennyi a különbség,ki milyennek születik.

Pedig míg mellettem komoly társra találna,hiszen mindig is ezt szerettem volna, addig az a jóképű gyerek megdugja párszor,otthagyja, majd a párnáját telesírja hogy miért ilyenek a férfiak...

26/F

2017. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%

"#11

Hol élsz te ? Milyen kicsit része ?

Amelyik nem teszi az egyszerűen ronda és nem kell annyi férfinek. De a magas elvárások itt is ugyan úgy jelen vannak csak miután nem kapják meg beérik egy egyszerűbb férfivel 30 felett, amikor a piaca értékük 10edét éri már kb... "


Pfuuha. Én tényleg nagyon ronda vagyok. Ha jól néznék ki, talán bevállalnám. Ki tudja, ezt így nem lehet megmondani.

Viszont had védjem meg a szép barátnőimet, ismerőseimet, akik nem ilyenek. A legtöbbnek hozzá illő, helyes pasija van (nem, nem pénzes, bmw-s, fuxos személyi edző) és eszükbe sem jutna krvának állni.

2017. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Köszi, nem tudtam, hogy egy gombot lenyomni majd belinkelni ekkora kín lehet.


Nem fogok regisztrálni, nekem nem kell gazdi.

2017. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy vannak pl. a teszkó kasszasoron is szép egyetemista lányok, valószínűleg többen, mint gondolnád. Így is lehet pénzt keresni tanulás mellett, pedig külsejük alapján szopkodhatnák milliomosok fszát is sokkal jobb órabérért.
2017. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Noblesse Oblige ***** válasza:

"majdnem 7000 női regisztrált van"

Azta leborult... ez már több mint az országban a kiskönyvezet taekwon-dozó tagok össz száma! :O

2017. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

#14

Persze türelem. Tudod, ha örökké tartana minden, akkor lenne türelmem, de én sok szexet akarok jó nőkkel és most.


#15

Igen ez így van, pláne ha gazdag is...

A puncsos csajok sokkal jobbak az átlagnál, de sok átlagos is van fent. Azokat nem is értem mit gondolnak. Mondjuk sok nőnek 0 az önkritikája.


#17

Szétnézni szét tudnál... Ez lenne a cél, nem ?

Regelj férfiként és nézelődj, nem kerül semmibe.


#18 Vagy csak nem tudsz a barátnőid plusz keresetéről. Úgy tudom, hogy a nők egymás között sem túl őszinték egymással, pl nagy előszeretettel beszélitek ki egymást és hasonlók.

Ilyen tescós eladócsajt talán eddig összesen egyet ha láttam aki ki is nézett valahogy. A legtöbbjük ronda, vagy öreg, vagy férfi.

2017. nov. 4. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!