Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a nők elvárásairól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nők elvárásairól?

Figyelt kérdés

Nézegettem a puncsot és meglepő, hogy mennyi cukorcica még a külsőt is elvárja, amit nem is tagad közzétenni. Az meg kész vicc, hogy legalább a fent lévő nők fele intelligens férfit akar, holott a képeik nem az intelligenciáról tesznek tanúbizonyságot...


Most lehet bármit mondani, hogy a puncs így meg úgy, de majdnem 7000 női regisztrált van, amiből mondjuk hogy a 30% troll és kamu, még így is elég szép statisztikai minta.


Néhány kivétellel az összes olyan pasit keres, aki jól néz ki és intelligens, a gazdagság pedig alapvető elvárás, mivel az oldal erre épül.


Miért állítja itt sok nő, hogy ezek nem számítanak, amikor ilyen sok fiatal nő árulja magát alfa férfiaknak szó szerint ?



2017. nov. 4. 14:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem akarok fenn lenni ilyen oldalon hörcsögként sem.


Köszi még egyszer.

2017. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mindenki jó pasit akar nyilván, ez van. Az szívás , ha nem vagy az, mert akkor már nem vagy senki, max. friendzon vagy még az se. Tisztára mint a láthatatlan ember :D
2017. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
53%

#20 Ja, ha a jó nőkkel való sok szexen kívül (amibe nulla energiát kell fektetned), nincsen többre igényed, akkor nem sajnállak, és így értelmetlen a felháborodásod is. Sok csalódás fog még érni, de te tudod. Sok sikert!

(#14)

2017. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%

3-asnak igaza van Balázs.

Ha megteheti és kell a piacon akkor miért alkudjon meg?

Teljesen így van csak a lúzer semmirekellõ palik akadnak fent,hogy vannak elvàràsok.

2017. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, ha szerinted a nők 99%-a a puncson található 5-6 ezer nem kamu regisztrált csaj, akkor van egy rossz hírem.

Még valami: tipikus megkeseredett és ostoba hozzáállás amikor direkt olyan csoportot veszek alapul ami alátámasztja az elképzeléseimet. Persze meginterjúvolhatnád a fiatal óvónéniket és tanárnéniket is, ott valószínűleg nem azt találnád, hogy a 99% árulja magát, mint a puncson. Röhejes vagy.


Amúgy meg: mindenkinek akkora elvárása van amekkora jólesik. Tudod, miért? Mert egyéni szocprobléma, ha nem teljesül. Nekem az egekben vannak az elvárásaim a belsőt illetőleg, ezért nem találok párt egy ideje (jóképű,meg gazdag selejt az lett volna) mégsem ez alapján ítélem meg a férfiak 99%át, sőt. És még valami: nem jövök ide sírni, hogy minden férfi csak a szexre megy és bunkó stb. Mert nem így van. Élem az életemet és majd én eldöntöm, milyen elvárásaim vannak. Neked is ezt javaslom, mert szánalmas ahogy itt erőlködsz, és az összes hozzászólásodat ismerve csak egy kis troll vagy, és ilyen pasi nem kéne magára valamit adó nőnek. És nem az anyagi helyzeted és a külsőd, hanem a természeted miatt.

2017. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#25

Miért személyeskedsz ? Élőben megszólalni nem mernél a jelenlétemben.

A 99% nem a puncsra vonatkozott, hanem a 18-30 közötti női korosztályra.

A fiatal óvónénik és tanárnénik akiket én ismerek és tényleg jó nők, mind gazdag bmws férjel rendelkeznek, igaz összesen kettőt ilyet "ismerek". Az egyiket már megfogdostam, szerintem ha megint találkoznánk szét is tenné a lábait egyébként. Hatalmas erkölcsökkel rendelkező szép fiatal bölcsészek... Ilyen kezébe nem adnám a gyerekem nevelését az is biztos.


Az pedig, hogy kamuzol nem segít mert olyan nő nincs aki jóképű, gazdag férfit elküld. A maradék 1%-ba azok tartoznak, akik ezt nem várják ezt el, nem azok, akik el is utasítanák. Kettőnk közül nem én vagyok troll.

2017. nov. 4. 17:27
 27/29 anonim ***** válasza:
69%

Azért személyeskedem, mert az ostobaság felbosszant. Sokan nem úgy gondolkodnak mint te, de ezek nyilván trollok és hazudnak, hiszen az egész világ olyan, mint amilyennek te látod. Tanár vagyok, voltam már pár iskolában. Gyerekem van, az óvodákban is járatos vagyok. Sok pedagógust ismerek, és a sokból mindössze egyetlen egynek van jó anyagi helyzetű férje.


Ami pedig azt illeti, hogy megszólalni sem mernék a jelenlétedben: miért is? Mert megvernél ha nem értenék egyet veled? Vagy miért kellene félnem tőled? Az intelligenciádtól nyilván nem esnék hasra, akkor mitől kéne?


Tanulj meg értelmesen gondolkodni és növessz empátiát, ha nőt akarsz. Ez csak egy jó tanács, nem személyeskedem veled többet, nehogy éjjel összesírjad a kispárnádat.

2017. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
67%

férfiak között meg nagy számban vannak olyanok, akiknek a nagy csöcs, nagy segg, anált bevállaló cicababa kell.

akkor most kezdjünk el gyűlölködni a férfiak egészén is?

2017. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én mindig is egy olyan férfire vágytam, akivel közösek az életcéljaink, aki tiszta szívből szeret engem, és elköteleződik mellettem. Semmi mást. Persze, nem vagyok egy olyan top nő, mint amire gondolom te is vágysz, de csúnya sem. A férfiaktól sem vártam el soha, hogy istencsávó legyen. Viszont találtam olyan férfit, akit szerettem volna, már a férjem is. Ilyenek is vannak, hidd el. 25/N
2017. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!