Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap ki raktam egy számot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ki raktam egy számot rá más napra az exem is ki rakta ugyan azt a számot miért? Idegesíteni akar vele?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A kirakatba? Az ablakba? Esetleg az ajtón raktad ki? Illetve hanyast? Ez miért idegesítene téged? Sok kérdést vet fel a kérdésed! Részleteznéd?
2017. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akik ilyen kérdéseket írnak ki mint ez is, ti hogy vagytok képesek levegőt venni egyedül ? - Vagy a lábaitokat egymás után rakni, amikor mondjuk mentek valahova segítség nélkül ?


Szerintem ha ezekre tudsz válaszolni kérdező, akkor a saját kérdésedre is megkapod a választ.

2017. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, még véletlenül sem az igekötős igék helyes írásmódjáról szólt ez a szám.
2017. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Miből gondolod, hogy a te üzenőfalad lesi? Neki is tetszhet az a szám egyébként.
2017. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a Sors keze volt, hogy összekapcsolódott a tudatotok és ugyanarra a számra gondoltatok. Elő se fordulhat, hogy véletlen. Nem. Ennek oka kell, hogy legyen. :D
2017. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Illuminati confirmed.
2017. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak meg akar dugni
2017. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad, vagy mi? Minek nézed az üzenőfalát? Töröld, aztán ne idegesítsd magad.
2017. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, töröld ne nézegesd.
2017. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A magánügye,mit tesz ki és hova.Egyébként lehet,hogy óvodásat játszik ő is,meg éppúgy lehet,hogy leszarja,te mit gondolsz róla,simán csak neki is tetszik.
2017. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!