Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a második szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a második szerelem? Lehet ugyanúgy szeretni vagy jobban, mint az elsőt?

Figyelt kérdés
Nektek erősebb volt a második szerelem az elsőnél?

2017. nov. 13. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Nincs összefüggés.

Ez kettőtök közötti kapcsolaton múlik.

2017. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Nekem csak két szerelmem volt eddig. A második még mindig tart.


Nem olyan naiv, mint először volt, de ugyanolyan intenzív, nagy lángon égős, amiről évekig azt gondoltam, hogy soha nem történik meg újra. Örülök, hogy tévedtem.

2017. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon szerettem az első barátomat. Én szakítottam vele de tulajdonképpen ő volt az aki miatt ezt meg kellett tennem mert eljátszotta a bizalmam.


Azt hittem akkor hogy soha nem fogok mást szeretni.

Aztán találkoztam valakivel akire mikor ránéztem tudtam hogy ez most más lesz. Még csak 5 hónapja vagyunk együtt. De vele azt érzem hogy igen megtalaltam akit kerestem és egy életen át vele akarok lenni.

2017. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pl a 3. erősebb, mint eddig bármi, amit éreztem. Az elsőn meg csak röhögök.
2017. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A második szerelmemet szerettem a legjobban.
2017. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az első szerelem mítoszán nevetek. Fiatal voltam, naív stb. Èrett fejjel szerelmesebb vagyok, mint bármikor is voltam.
2017. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Eddig kétszer voltam/vagyok szerelmes, nem tudok harmadikról/negyedikről/stb nyilatkozni.


Én is azt hittem, hogy az első szerelem volt az igazi, de nagyon csúnyán lett vége 3 év után... Majd 4 év múlva találkoztam a jelenlegi párommal és össze sem tudom hasonlítani a kettőt.

Az első szerelem egy naiv rajongás volt, szerettem nagyon, de ahogy felnőttünk, változtunk és nem azonos irányba. A végén mikor már mentem volna, érzelmi zsarolás, tiltás, stb és nehéz volt kilépni, de a mai napig hálás vagyok, hogy sikerült és otthagytam. Azt hittem sosem leszek újra szerelmes.. A jelenlegi párommal már felnőtt fejjel találkoztunk és ez a szerelem sokkal erősebb, közös tervekkel, közös jövővel. Vele az első pillanattól éreztem, hogy ez sokkal, de sokkal jobb lesz :)

2017. nov. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!