Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16L/ 25F. Mennyire elfogadható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16L/ 25F. Mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Én vagyok az idősebb, sokáig beszélgettem ezzel a lánnyal, de a korát nem tudtam, ő tudta az enyémet, és közben annyira megismertük egymást, hogy rájöttünk, nagyon kedveljük a másikat,jobban mint barátság. Én ekkor tudtam meg a korát, ilyenkor pedig az ész nehezen tud már közbeszólni,legelején valószínű hagytam volna. Idősebbnek néz ki a koránál,rengeteg a közös hobbi, intelligens, értelmes. Tudom, minden hasonló korú lány ezt írja magáról, de ő tényleg az,tanáraival jobban kijön,mint az osztálytársaival. Én most kezdtem az egyetemet különböző okok miatt, az életcéljaink is azonosak,képes vagyok várni rá,amíg ő nem akarna semmit,nem siettetek. Őt érzem a lelkitársamnak is.

Csak érdekelne, mások mit gondolnának erről a szerelemről?



2017. nov. 21. 11:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Tesom 17 mult, mikor megismerte a most mar ferjet, aki akkor volt 30. Tobb mint 10 eve egyutt vannak, es koszonik jol vannak. Szulokent elegge aggodnek a lanyom miatt, de mint irod, a szuloket nem zavarja, te is ertelmesnek tunsz, mint irod a lany is az. Igen, benne van a pakliban, hogy valtozik o is, te is, nyilvan. Nagyobb az eselye, mint felnottkorban. Lehet most par ev mulva gyereket szeretne, 5 ev mulva meg teljesen maskepp gondolja.Szerintem ne erdekeljen. Egy parkapcsolatnak annyi buktatoja lehet, kortol fuggetlenul, ezer mason elbukhat. Akik kesobb jonnek ossze, azok is valtozhatnak akkorat, hogy idovel nem talaljak a kozos hangot.

Szerintem csak elvezd, amig egyutt lehettek, es negondolkozz, mi lesz ha...kialakul. Lehet egy evet lesztek egyutt, lehet 40-et. Mindkettoert megeri.

2017. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A lány sokat változik még, könnyen lehet h akkor dob majd amikor te már a családalapításon gondolkozol.
2017. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
37%

pedofil


Amúgy egy 16 éves annyira gyerek, nem tudom a dugáson kívül mit akarnál tőle. Dumáltok a suliról a szülökről, meg a justin bieberről?

2017. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Vannak akik kicsit felhúzzák a szemöldüket,(jogosan), és olyanok is akik szerint rendben van, ha két fél kellőképp azonos értelmi síkon mozog. Mindkettő oldalnak köszönöm,hiszen ez egy megosztó dolog, és nem is azt vártam,hogy csak az egyik oldal képviseltesse magát, ami számomra előnyös lenne. De most is hozzáteszem,hogy a korát későn tudtam meg,mikor már megismertem az egész személyiségét, gyanítom, ő szándékosan nem merte elmondani, de már lelkiismeret furdalása volt.


Utolsó: 14 alatt van pedofilia, de nincsenek ilyen terveim vele,hogy az legyek. Beszélgetünk, ismerkedünk,csak éppen vonzódunk a másikhoz,és tervezzük hogy egy párt alkossunk hamarosan. Azt hittem lejött, de ő nem az a fajta aki Justin Biebert hallgatna,inkább síkitva fut ki a világból, ha meghallja. :)

2017. nov. 23. 14:23
 15/27 anonim ***** válasza:
13-as ezt megcáfolnâm mert tizenêvesen én nem halgattam justin biebert ez izlés kérdése .:)Persze voltak olyan osztàlytàrsaim akiknek bejött meg àradoztak rola de én nekem semmit mondó a szàmai és sablonos uncsi.Kérdező ha értelmes a csaj és a korát meghaladó a felfogasa akkor én nem aggodnék ennyit vannak kivételek és mindíg is lesznek persze pozitiv értelemben mondom.:)
2017. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Köztudottan előbb érnek a lányok.

Ő pont egy értelmes 16 éves lány, nem egy elp*csásodott (bocs a szóhasználatért) lenéző kis valaki.

Ritka az ilyen. Én is ilyen voltam, korábban értem mint a többiek, és más volt az életvitelem, életcélom, identitásom, érdeklődési köröm.

Teljesen normális ez.

És nem, nem sok az a 9 év. Idővel elfogadhatóbb lesz, de szerintem így sem vészes.

2017. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Mi 15-26-tal jottunk ossze, tobb mint egy eve, nagyon szeretjuk egymast, mindenki (aki szamit) elfogadja es tamogatja, mert latjak, hogy mennyire jol megvagyunk.

Nagyon szoritok nektek is, legyetek boldogok!

(En vagyok a lany)

2017. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én 17 éves voltam, mikor megismertem a barátomat, aki 9 évvel idősebb nálam. Most 19 éves vagyok, és nem volt gond a "gyerekgondokból", az érettségiből. Egyetemre járok most. Nem tudom, mennyit változtam. Szerintem a változás is inkább jó irányba történik, de nagy mértékűnek még nem mondanám. Szerintem max komolyodni fogok az egyetem után, ha már lesz munkám, be kell osztanom a pénzt. Az én szemszögemből egyértelműen működőképes.
2017. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ebben a korosztályban a 9 év korkülönbséget soknak gondolom.

A kislány bármennyire is intelligens, értelmes (elmondásod szerint), még rengeteg hatás fogja érni addig, míg felnőtt, érett nővé válik.

Ha magadhoz kötöd ezeket a hatásokat ki fogod zárni az életéből. Vagyis melletted fog felnőni, a te hatásod alatt.


Szerintem hagy őt még felnőni, hiszen gyermek még. Előtte a tanulás, az önálló életkezdés.

2017. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Elfogatható .Csak ugy àllj hozzá hogy lehet hogy ràjön hogy ő még élni szeretne ami benne van a pakliban.Lehetnek pl visszatartó erő pl fösuli egyetem plàne ha helyes cuki pasik csapjàk majd neki a szelet.
2017. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!