Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16L/ 25F. Mennyire elfogadható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16L/ 25F. Mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Én vagyok az idősebb, sokáig beszélgettem ezzel a lánnyal, de a korát nem tudtam, ő tudta az enyémet, és közben annyira megismertük egymást, hogy rájöttünk, nagyon kedveljük a másikat,jobban mint barátság. Én ekkor tudtam meg a korát, ilyenkor pedig az ész nehezen tud már közbeszólni,legelején valószínű hagytam volna. Idősebbnek néz ki a koránál,rengeteg a közös hobbi, intelligens, értelmes. Tudom, minden hasonló korú lány ezt írja magáról, de ő tényleg az,tanáraival jobban kijön,mint az osztálytársaival. Én most kezdtem az egyetemet különböző okok miatt, az életcéljaink is azonosak,képes vagyok várni rá,amíg ő nem akarna semmit,nem siettetek. Őt érzem a lelkitársamnak is.

Csak érdekelne, mások mit gondolnának erről a szerelemről?



2017. nov. 21. 11:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én elfogadom,nem botránkoznék meg rajta
2017. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Én is 16 éves korom óta vagyok a párommal már lassan 6 éve, suliba jártam ő dolgozott, elvégeztem,elkezdtem én is dolgozni, szülők elfogadták, nálunk lakott , már együtt lakunk, nekem sem volt előtte sok pasi meg ilyesmi, neha eszembe jut H nem buliztam valami sokat meg ilyesmi de utána eszembe is jut hogy jobb így nyugiba mintha ezer pasival lettem volna stb.. én nem bánom, tartós kapcsolatban is van élet. Sokat vitazunk stb de szeretjük egymast
2017. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A kor nem számít! Ha tudsz rá várni és nem akadályozod meg az álmai megvalósításában akkor szerintem ne foglalkozz a korral és legyél vele nagyon boldog. :)
2018. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem elfigadhato
2018. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Elfogadhato bocsi
2018. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Szia...nekem az a véleményem, hogy próbáljátok meg, lehet nem lesz belőle semmi de lehet,hogy igaz szerelmedre találsz benne.

A korkülönbség pedig idővel kialakul.

Osztálytársamékkal is ugyanez a helyzet ők nagyon jól megvannak már egy éve együtt vannak és nagyon szeretik egymást és mély a kapcsolatuk...

Szerintem adjatok egy esélyt egymásnak

2018. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem ez már pedofília, még 18 sincs. :D

38F

2018. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!