Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexpiaci érték; szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpiaci érték; szerintetek ebből a 4 diagramból melyik a leghelytállóbb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


Maga a tendencia az ugyanaz mind a négynél, de főleg életkor tekintetében vannak különbségek.

Szerintetek melyik áll legközelebb az igazsághoz?



2017. nov. 23. 14:41
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
69%
Az is barom, aki azt hiszi, hogy epeszu no majd 40-50 eves pasival fog csaladot alapitani, amikor 50-60 evesen hullanak, mint a legyek a szivrohamtol meg hasonlo finomsagoktol. Donornak jo lehet, apanak nem. Majd mehet jarokerettel az ovis ballagasra. Juhu. Szep csalad.
2017. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
80%

Látom sokan nem értik,nem képesek felfogni mit ábrázolnak a diagramok. Egy társadalmi jelenséget nem a kivételek alapján kell szemlélni. Például sokan írják,hogy 40 éves nő is lehet kelendő,40 éves férfi meg nem. Való igaz,csak a tendenciák,az átlag sosem a kivételekből áll,hanem a többségből.


A női és férfi szexpiaci értékek erősen evolúciós,biológiai alapokon állnak. A férfi szexualitás vizuális alapú,ezért vonzóbbak a fiatalabb nők.A nők pedig a vezetői képességeket találják vonzónak,amik elsősorban a férfi jellemében keresendők és sokkal gyakoribb,hogy a 30-40-es évekre fejlődik ez ki,egzisztenciával,mint 20-25 évesen. Nincs ebben semmi hókuszpók,semmi rossz,csak ahogy elnézem sokan nem képesek még maguknak sem beismerni az ösztönös vágyaikat,könnyebb valami hangzatos álbölcsességgel elfedni azt.

2017. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
51%

"Annyira bírom, hogy azt hiszitek, hogy ha 30 évesen nem sikerül nőt találnotok, akkor majd 40-50 évesen özönleni fognak a fiatal csajok és ilyen ábrákkal tapétázzátok ki a szobátokat, hogy majd jön a revans, el jön a ti időtök :)"


Én meg annyira bírom, hogy azt hiszitek, ilyeneket csak nőknél sikertelen férfiak gondolhatnak (meg írhatnak ide egyáltalán). 28 vagyok, régebben is szóba álltak velem nők, de ma sokkalta népszerűbb vagyok mint 5-6 éve, miközben az égvilágon semmit sem tettem érte. Sőt, ma már a töredékét sem vagyok hajlandó megtenni vagy elviselni egy nőtől, ennek ellenére (?) mégis most is van vagy 4-5 csaj, akire ha most ráírnék, este ugrana is át hozzám egy kis szex reményében. (Nem fogok.) A velem egyidős haverok többsége szintén így van ezzel.

2017. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
3.
2017. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%

FÉRFIHANG

:DDDDDDD

Az az oldal, LOL.

Tele picsogó idiótákkal.

Vagy négy éve láttam azt az oldalt látom még mindig ugyanott tartanak, nincsen puncisegély.

2017. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
61% Jah, azért siránkozol itt állandóan.
2017. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

dolus directus

Te pedig azt nem érted, hogy ez minden egyes embernél változó. Tehát matematikailag nincsen értelme levonni ilyen következtetést. Átlagot számolsz. Tehát az legkelendőbb életkor "közepét" keresed. Mondok egy példát. Van egy nő, akiért 30 éves korára bomlanak a pasik, előtte viszont nem. És van egy másik nő, aki 20 évesen volt a legsikeresebb. És ebből számolsz átlagos életkort. Ami azt jelenti, hogy a nők 25 évesen a legkelendőbbek, ami egyik alanyra sem igaz. Hiába csinálsz grafikont az átlagból, ez csak a felmérésben résztvevők minimális százalékára lesz igaz, akik szerencsés véletlen folytán pont az átlaggal egyező korúak.

2017. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Egyik se, mind a négy a pedofíliát normalizálja, és mindenki leszophat, aki jópofának tartja őket.
2017. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút a másodikra voksolok. Nagyon sokan megdugnának tinilányokat, hatalmas értéke van a szüzességnek, pláne, ha feszes mellekkel párosul.. persze ez szerintem sincs rendben, de ez van.


Leginkább azért a második, mert 43 éves pasinak már rendesen leáldozott, ez tükrözi a legjobban a valóságot, hiába híresztelik az ellenkezőjét..


Ugyanígy aláírom, hogy a 30 körüli, de inkább feletti nőket leginkább a milfrajongók meg az idősebbek dugnák.


Nő vagyok, anya vagyok, lassan harminc és nyitott szemmel járok a világban. Nekem sem tetszik, de ez van.

2017. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
44%
Bájos, ahogy a 68% százalékos megpróbálja bekamuzni, hogy nő. Kicsit túl játssza a szerepét. :)
2017. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!