Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexpiaci érték; szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpiaci érték; szerintetek ebből a 4 diagramból melyik a leghelytállóbb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


Maga a tendencia az ugyanaz mind a négynél, de főleg életkor tekintetében vannak különbségek.

Szerintetek melyik áll legközelebb az igazsághoz?



2017. nov. 23. 14:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

"Tényleg hülyeség ez. Egy 40 éves nő, ha nem nagyon gáz a külseje, egy nap alatt (!) talál hasonló, vagy jobb külsejű szexpartnert. Egy átlag 40 éves férfi hetek, de inkább hónapok alatt talál hasonló külsejű szexpartnert. Ha talál egyáltalán."


Látom, te se érted.


Attól hogy szexpiaci érték a neve, még nem csak a szexről szól.


Kérdezd meg azt is hogy mennyien akarjának családot a két 40 estől.


A nővel kb. senki nem fog akarni, a férfival még simán.

2017. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
19%

Ez meg mi a tököm?

Valami geometriai feladvány vagy mi? O_o

2017. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
2-es
2017. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
86%
Engem nőként soha nem érdekelt a szexpiaci értékem. Rohadtul nem érdekelt, hogy 22 éves koromban hány pasi akar dugni velem, mert mindig csak az érdekelt, akivel éppen együtt voltam. Minőségi kapcsolatom csak 25 felett lett, a férjemet pedig 33 évesen ismertem meg. És akkoriban nem érdekelt, hogy 5000 pasinak jövök be, vagy 5-nek, mert engem csak az az 1 férfi érdekelt. Ha én kakaós csigát akarok venni, akkor engem nem érdekel,hogy Kecskeméten vagy Kuala Lumpurban lehet-e kakaós csigát kapni, a lényeg, hogy a közeli boltban lehet.
2017. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
39%

#14 : Ez rendben van, de ha alacsonyabb az SMV, a merítés is kisebb, így nehezebb lesz megtalálni azt az egyet is.


Valamiért sok ember (főleg nők) nem hajlandóak erről mgé beszélni sem, hogy igenis teljesen így mennek a dolgok, ahogy ezen a grafikonon van.

2017. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
86%

"Ez nem arról szól, hogy egy szép 35 vagy 45 éves nővel senki nem dugna. Hanem hogy családot nem nagyon alapítanának már velük. "


Azért egy 45 éves nőhöz illő 45-50 éves pasi ne akarjon már családot alapítani. Addig mit csinált?

És állíthatom, a barátnőim nevében is, esetleg kíváncsiságból egy laza kapcsolatot rövid ideig esetleg, de még az is erősen meggondolandó egy 50 éves pasival, nade hogy szülni 20 vagy mégtöbb évvel idősebb krapeknak, igen vicces lenne. Teljesen kizárt.

2017. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
86%
Utalom az ilyen statisztikakat akkora ertelmetlen hulyeseg. Minden ember mas igyhat lehet altagot vonni meg moduszt mediant szamolni de nincs igazabol ertelme. Vannak ferfiak akik “oregebben” 40esen jobbak mint 20 evesen (peldaul Dwayne Johnson eleg csak par kepet megnezni) de van aki meg 20 evesen adonisz azt kesobb megszottyan hirtelen. De ez sincs kobe vesve a haj, oltozkodes, sport/testzsirszazalek maris borithatja a merleget szoval mindenki tehet azert, hogy vonzobb legyen. Aztan ott van meg ami talan fontosabb is a kulsonel (bar ezt egyesek sosem ertik meg) az a szemelyiseg, magabiztossag, kisugarzas es ezt aztan tenyleg nem tudod belekalkulalni mert olyan egyedi minden embernel... Mivel ferfi vagyok ferfi reszrol irtam le de a nok reszerol is ugyanez igaz. Inkabb kivanok meg egy magat a boreben 100%-ig jol erzo, aranyos vicces de mondjuk ducibb lanyt mint egy 18 eves flegma unott arcu cigizos bulizos igenytelen “jocsajt”. Ja meg hat mindenkinek mas a vonzo ugye, kinek a pap kinek a paplan erted. Szoval hulyeseg mind :)
2017. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy a nők 80 %-a 40 éves korára már rég családot alapított.
2017. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
75%
A kettes ábra nagyon brutál... Egy nőnek (bocs, kislánynak!) már 14 évesen szexpiaci értéke van?? És kb. 17-18 évesen van a toppon, aztán már 20 éves korára veszít is az értékéből?? Ezt a grafikont valami pedofil rajzolhatta! :(
2017. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

#Rakott krumpli!


Szerintem azért szexpiaci érték a neve, mert a szexről szól. Ha a családalapításról szólna, gondolom, családalapítás-piaci érték lenne a neve. Egy 40 feletti férfi általában már nem akar babázni, ezért nem a 20-as és 30-as nők között fog keresgélni, mert azok zöme gyereket akar majd valamikor. Ha viszont a 40 feletti férfi dugni akar, akkor minden korosztályra folyatni fogja a nyálát, legjobban talán a húszasokra.

2017. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!