Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire érint meg titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érint meg titeket a múlt? A "fiatalság bolondság, tini évek"?

Figyelt kérdés

Amikor megannyi hülyeséget elkövetettetek, sok helyzetet megéltetek és káosz volt akkoriban minden. (Kb 15-20 éves korig) És most, annyi év után 25-26 évesen (mikor már egyenesbe jöttek a dolgaitok) nektek mennyire számítanak a régi idők? Szoktatok részletesen mesélni a múltról és a volt kapcsolataitokról az újonnan megismert párotoknak? (gondolok itt: megcsalások, szexuális kalandok, komoly párkapcsolati problémák, veszekedések, hazugságok, megalázások, manipuláció, alkohol befolyása alatt tett bármilyen durva dolog; extrém esetben abortusz, s bármi egyéb)


Normális, értelmes válaszaitokat köszönöm.



2017. nov. 26. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Az is te voltál. Ha komoly a kapcsolatod amiben éppen vagy, úgy is el fogid mesélni normális esetben. Azok az események és élmények is alakították mostani személyiségedet.
2017. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

Sokan vannak akinek nem volt más kapcsolata!-Haverok persze.-De nincs mit mesélni....

-Aminek férjem örül. :)😉

2017. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem kifejezetten mesélek ilyen mélységekben a páromnak. Én sem szeretném, ha ő megosztana velem minden apróságot. Minek?

A múltam, a múltam, amit lezártam és bizonyos részleteit eltemettem (jobb is így). Nem feltétlenül vagyok büszke minden megmozdulásomra, de ebből tanultam és hiszem azt, hogy azért lettem olyan, amilyen, mert azokat a dolgokat akkor megéltem.

Egy tini szerelmet nem lehet összehasonlítani a jelenlegi kapcsolatommal. Teljesen más. Nem sírom vissza a tini éveket, de néha elnosztalgiázok magamban.

2017. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsóval értek egyet. Szerintem teljesen felesleges minden hülyeséget elmondani, rég történtek és már nem számítanak. Mégis sokan miért csinálnak ebből problémát? (Ha nem osztod meg részletesen az exeket) Mintha a régi időkből, "gyerek" korszakból akarnának megítélni egy felnőtt embert.
2017. nov. 26. 14:56
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
El lehet mesélni, de veszélyes. Én is barátaim is dobtak már ki régi dolgok végett menyasszonyt. Mindegy mi volt a múltadban, az mindig a részed marad.
2017. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Nincs szégyellnivalóm. Absztinens vagyok, sosem ittam részegre magam, a férjemmel szexeltem először, fiatalon házasodtam össze vele. Sosem manipuláltam senkit és nem hazudoztam össze-vissza, a legnagyobb bűnöm annyi, hogy amikor anyukám nehezen viselte a férjemmel a kapcsolatomat, akkor otthon elég hisztis voltam.

Tudom, nem ez volt a kérdés, csak gondoltam leírom, hogy így is lehet élni. :)

2017. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lazy Lover ***** válasza:
30%
a múlt elmúlt a jövővel kell foglalkozzni
2017. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#5 Ha nem túl személyes, megkérdezhetem mi miatt dobtátok ki a leányzót? Elég komoly lehetett, főleg hogy már menyasszony volt.


#6 Lehet így is élni, de most már mindegy, hisz a múltat nem lehet megvaltoztatni. 80%-ban mindenkinek balhés a múltja, a maradék, mint te szerencsés, amiért nem keverte magát zűrös dolgokba. :) Mégis a jelen a legmeghatározóbb, nem az hogy mi volt 6-10 éve.

2017. nov. 26. 15:21
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem volt velem egyik sem, nem ittam, csaltam, aláztam, stb ezért engem igenis érdekel, hogy milyen volt fiatalon.


Ha nem szégyelli, ha ez is az ő része, akkor vállalja fel.

2017. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Őszintén én sem vagyok büszke a fiatalságomra,mármint vannak benne sötét foltok,de azért alapvetően normális voltam. A sötétség az volt,hogy gyakran ittam magam részegre(lányként), volt ebből kifolyólag 1-2 egy éjszakás kaland is. részegen ordítoztam,sírtam,szaladtam,feküdtem a földön. Volt olyan kapcsolatom ahol játszottam a másikkal. De azért mint írtam 90%-ban teljesen kedves,jóindulatú stb lány voltam. Nekem a családi hátterem elég zűrös és emiatt volt ilyen időszakom 16-17 évesen. Később még 20-21 évesen néha lerészegedtem,de azok már sokkal kulturáltabbak voltak. Azóta meg nem is iszom max 2dl bort és vége. Nem dohányzom,normálisan élek,sportolok visszafogott vagyok. Nem mesélném el a páromnak ilyen részletesen,persze megemlíteném,hogy nem voltam mindig ilyen normális . Szóval ezek miatt gyerekes lenne bárkit is elítélni szerintem,aki meg emiatt elítél az így járt.
2017. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!