Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire érint meg titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érint meg titeket a múlt? A "fiatalság bolondság, tini évek"?

Figyelt kérdés

Amikor megannyi hülyeséget elkövetettetek, sok helyzetet megéltetek és káosz volt akkoriban minden. (Kb 15-20 éves korig) És most, annyi év után 25-26 évesen (mikor már egyenesbe jöttek a dolgaitok) nektek mennyire számítanak a régi idők? Szoktatok részletesen mesélni a múltról és a volt kapcsolataitokról az újonnan megismert párotoknak? (gondolok itt: megcsalások, szexuális kalandok, komoly párkapcsolati problémák, veszekedések, hazugságok, megalázások, manipuláció, alkohol befolyása alatt tett bármilyen durva dolog; extrém esetben abortusz, s bármi egyéb)


Normális, értelmes válaszaitokat köszönöm.



2017. nov. 26. 14:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%

#10: Nem gyerekees, ha egy egykor ribisen viselkedő lány annak is nevezünk, ami :)

Fogadd el,hogy alja viselkedés részegen 16-17 évesen egyéjszakás kalandokba bocsátkozni és hogy ennél van ezerszer normálisabb viselkedés.

2017. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

A 6os példája a ritkább szerintem.Mi sokat meséltünk egymásnak a párommal de van egy határ.Volt, hogy csak utaltunk dolgokra.Vicces vagy épp gáz dolgokat elmesélünk.Én inkább olyanokat nem mondok el ami nagyon mélyen érintett és nagyon nehéz volt feldolgozni...abban sem vagyok biztos, hogy ezeket feldolgoztam.Tudja de mégsem.Pl. a múltkor olvastam gyerekek szexuális zaklatásáról.Megkérdezte mit olvasok mondtam neki, erre odajött megölelt és annyit mondott most már nincs baj itt vagyok vigyázok rád.Pedig nem mondtam el neki de gondolom az arcomra volt írva.

Szóval vicces gáz dolgokat elmondok vagy gyerekkori élményeket de az exekről csak felületesen beszéltünk, nem megyünk bele mert felesleges.

2017. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Mar atgondolnam, hohy hogy meselnek-e ha lenne jeloltem... szinte semmi szexualis jellegu "vadulas" nem volt a tinikoromban, en ezektol mindig is undorodtam, csak kapcsolatban szexeltem. Na de vannak dolgok , amirol mar igy felnottebb fejjel kussolnek lehet.... :D
2017. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
11, neked ribi az a nő aki lefekszik 1-2 férfival aki tetszik neki és legyen ez egy éjszakás vagy több (persze,ha férfiről van szó az oké,mert nekik lehet ugye? ) tanács, ne hangoztasd az életben ezt a véleményed. Gondolom tini vagy,vagy esetleg szűz? Más esetben nem tudom elképzelni mi okozhatja az érzelmi intelligenciád hiányát és a nagymértékű korlátoltságodat.
2017. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%
14, van, akinél az erkölcs is játszik... :)
2017. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
#14: Nem nőről volt szó,hanem egy kislányról. Hoppá.
2017. nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!