Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak hogy fogadnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy fogadnátok ha egy lány szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és szerelmes vagyok egy férfiba. Ő idősebb nálam 6 évvel. Egy éve ismerem őt, egy panel házban lakunk. Ő a második én a harmadik emeleten lakom. A megismerkedésünk úgy kezdődött,hogy a mosógépem nagyon dübörgött amikor beraktam a mosást. A csempét is feltörte a gépem. Aztán ez a férfi egyik nap kopogott az ajtómon,hogy szóljon nagyon zavarja már a hetek óta ismétlödő dübörgést. Akkor ismertük meg egymást,ő segített megcsináltatni a mosógépet. Azóta beszélünk, de nagyon keveset eleinte. Aztán egy hónappal ezelőtt facebookon bejelölt engem és elkezdtünk chatelni. Egyik este pedig meghívott randizni engem. Még utána volt pár ilyen alkalom,pár órát vele töltöttem,de mindig úgy vált el tőlem mintha csak barátként tekintene rám és nem is randira hívott hanem ahogy ő mondta kajáljunk együtt,menjünk sétálni. Nem azt mondta,hogy szeretnélek meghívni egy randira. Nem ezen van a hangsúly,csak értitek a különbséget,nem? Én nagyon kedvelem,szeretem ezt a férfit. Már amikor először találkoztunk akkor megtetszett nekem és onnantól kezdve mindig vártam,hogy lássuk egymást. Elég sok mindent tudok már róla, ismerem őt és szerintem szerelmes vagyok belé. Ezt sosem szerettem volna elmondani neki,nem mertem volna. Nehezen mesélnék neki az érzéseimről,főle úgy,hogy valószínűleg nem is találnának viszonzásra. De aztán találkoztunk a Cib bankban is ahonnan együtt jöttünk ki és a kocsijával mentünk haza. Végig beszélgettünk aztán amikor kiszáltam odajött hozzám megfogta az arcomat és szájon puszilt. Nem csók volt. Mint kiderült csak haza dobott engem,mert ő onnan ment is tovább. Gondolom még biztos valami dolga volt. Így köszönt el tőlem. Lehet gyerekes,meg igen. Tényleg olyan vagyok mint egy tini,de nem tudom őt kiverni a fejemből és nagyon boldog vagyok azóta. Szeretnék neki karácsonyra egy levelet írni valami kisebb ajándék mellé csatolnám neki. Nem tudom ez mennyire jó ötlet? Nagyon izgulok,hogy mit reagálna? Lehet,hogy azthiszi zaklatom? Vagy beteg vagyok? Lehet elriasztom és kiábrándul belőlem? Személyesen nem merem megmondani neki,hogy szeretem őt és örülnék neki,ha esetleg lehetne valami köztünk. Nagyon félek az elutasítástól. Nem tudom hogy ő mit érez. Lehet semmit. Azért reménykedek csak,mert érettnek,komolynak látom őt és mintha érdekelném,segítőkész is és kedves. Szeretnék valamit lépni,mert bevallom kicsit félek,hogy lecsapják a kezemről. Nagyon jólnézki és társasági ember, rengeteg barátja van,köztük sok nő is. Facebookon is sokan lájkolják, kedves dolgokat írnak neki. Szóval mivan ha valaki rá startolna..értitek.
2017. dec. 17. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak egy könnyű prédává válnál.

Tegyük fel nem akar párkapcsolatot (már), de ha a nő így kiteregeti magát, akkor könnyű kihasználni, aztán azon veheted magad észre,hogy az első "párkapcsolatod" egy hazugság volt. Most persze azt fogod írni,hogy "Ő nem olyan", de honnan a francból tudod? Mert kedvesen mosolyog és barátságos? Ettől még leeht féreg, veleéig egy embert még 10 év alatt sem lehet feltétlen kiismerni.


Szerintem te egy tolakodó viselkedésre készülsz. Ő a férfi, idáig úgy is viselkedett, ha akar valamit ,majd lép.

2017. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
95%
Sztem bejössz neki eleve lehet azért adott szàjra puszit mert azt vàrta hogy vissza csókolj .Csak nem akart rád startolni.Sztem menk el hozzà és smàrold le bàtran .:)
2017. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!