Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Hogy nem bírja az exe nélkül ? még mindig szerelmes vagyok az exembe és rám törnek olyan napok hogy írnom kell neki pedig nem is akarok aztán mikor rá írok a szívem nagyon el kezd dobogni ez miért van ? és tudom hogy nem kéne keresnem de olyan szar látni hogy el van nélkülem is én pedig nem.
2017. dec. 31. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól jobb lesz, ha keresed? Csak gáz húzással kezded az újévet. Lehet, hogy más igen, én nem hiszek a kapcsolatok újrakezdésében és hiú is vagyok. Ha valakit egyszer eltávolítottam magam mellől egy szakítással, annak oka volt, ha pedig velem tette ezt valaki, nem fogok egy percig sem oda visszamenni, ahonnal elküldtek. Volt, hogy nagyon hiányzott a volt barátom, kislányként(16) még olyan is, hogy könyörögtem valakinek... Felnőtt nő belátja, hogy mikor kell abbahagyni a sóvárgást és nem azon gondolkodik, hogy mi van az exével, hanem hogy vele mi lesz és merre tovább.
2017. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelen. Hiányzik, de nem írok neki, megkeresem majd, hogy beszéljünk, így kiderül, van-e jövőnk.

Kérdés, ki szakított, mi volt a gond. Nem minden esetben opció az újrakezdés.

2017. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!