Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha beleszerettem valakibe, és szeretném ha több lenne köztünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy srácba,minden nap beszélünk,ő a beszélgetést kezdeményező fél.Találkozni nem nagyon tudnunk egyéb okokból,mégis szeretném ha változna a dolog. Nem szeretném elveszíteni viszont ezt a "bizonytalanságot" sem bírom.

Hogy tudnám ezt megbeszélni vele?

Illetve nekem mit kellene tennem?


2018. jan. 5. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Figyelj ez írtó nehéz lesz! Be kell irnod beszélgetés közben hogy "nem futunk össze?". Menni fog?
2018. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is sokat beszélgettek, és általában ő kezdeményez, akkor egyszer te is kezdeményezhetnél, és mondjuk hívd meg egy kávéra. Ebből simán vehetné az adást, hogy te többet szeretnél tőle.
2018. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha minden nap beszélgettek és mindrn nap ő kezdeményez, akkor te miérz nem teszel bele semmit??

Te nem bírod a bizonytalanságot? Szerinted ő mit érez? Emiatt az egyoldalúság miatt elvesztheti az érdeklődését. Azt kellene tenned, hogy esetleg néha te is kezdeményezed a beszélgetést és finoman, de egyértelműen jelzed neki, hogy higyan viszonyulsz hozzá.

2018. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Távolodj el tőle jó messzire! Akkor sokkal több minden lesz közöttetek.
2018. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok, és mióta beszélgettek..?
2018. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én 19 ő 20

Rendszeresen kb.7 hónapja

2018. jan. 5. 13:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Lassan te is kezdeményezhetnél. lol -.-'
2018. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy eddig is bírta.
2018. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt amikor én kérdeztem a találkozót,tehát kezdeményeztem is is csak hogy nem ért rá
2018. jan. 5. 15:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond el neki, mit szeretnél.
2018. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!