Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők es Lányok . A rosszfiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nomenesztomen kérdése:

Nők es Lányok . A rosszfiuk csak az önbizalom és a kezdeményezés miatt tetszenek nektek igaz?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Aha
2018. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy úgy. De a rosszfiú fogalomnak is vannak szintjei...pl nekem az értelmes, jó humorú, de piszkosul magabiztos pasik jönnek be (példának okáért mint Christian Grey), nem a 8 általánost végzett börtöntöltelékek. Mindkettő rosszfiús, de azért érzed a különbséget? :D
2018. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
A rosszfiúk izgalmasak. De nálam a rosszfiú kategóriába már nem fér bele a megbízhatatlanság. De pl egy csibész, huncut viselkedés még aranyos
2018. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy legyen miben megváltoztatni vagy ezt számonkérni rajta.
2018. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Aki mer az nyer.
2018. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszenek.
2018. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írod.
2018. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent pontosan hogy rosszfiu? :)


Az én barátom igazi szoknyavadasz volt, csajok bulik jöttek mentek. Nagyon férfias külsőre, magabiztos igazi férfi amolyan macsó típus. Van egy elég erőteljes kisugárzása amit a lányok észrevesznek.


De! Mikor csajozós volt soha nem hazudott egyiknek sem! Mindenkinek megmondta hogy szexnél több nem lesz és a csajok simán belementek ennek tudatában is. :D A csajozás miatt mondhatjuk hogy csibész ugyanakkor viszont nem mert ő tisztességesen lefektette a szabalyokat.


Egyébként mély érzésű nagyon de olyan mint egy jéghegy. :)) nehéz közel kerülni hozzá. Meg hát ő nem mutatja mondja hogy érző lelke van.


Na ez a fajta rosszfiu bejön.


A tapló bunkó gengszter típus nem.

2018. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem bejövősek a rosszfiúk. Egy fèrfi inkább okos ès művelt legyen, akkor nyert ügye van a nőknèl. Hangsúlyozom, a nőknèl ès nem a csitriknèl.
2018. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!