Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Saját bevallásotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Saját bevallásotok alapján, ha tőletek volna elvárva a kezdeményezés, ti hogyan viselnétek az elutasítást?

Figyelt kérdés
Ha csak elutasítást kapnátok, mennyiben hatna az az önbizalmatokra, személyiségetekre és a viszonyotokra az ellenkező nemmel?

2015. aug. 18. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem akkor nem lenne ép porcelántányér a világon.
2015. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Én régen többször lettem szerelmes úgy, hogy nem viszonozták/szórakoztak velem, elutasítottak.

Az önbizalmamra negatívan hatott, a férfiakkal való viszonyomra meg sehogy, mert van annyi eszem, hogy tudjam, hogy nem tehet egy egész komplett nem semmiről, vannak rendesek, normális, és szemetek is.

2015. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es.

Köszi a választ!

Nem kifejezetten arra céloztam a "viszony az ellenkező nemmel" kérdésnél, hogy vajon elítélnéd-e kollektíven a férfi nemet. Inkább arra, hogy ha történetesen elszenvedsz 20 elutasítást, vajon a 21. próbálkozásnál szerinted meggondolod-e, hogy érdemes nekifutni egyáltalán újra?

Hatna a kockázatviselési hajlandóságodra?

Esetleg az elutasítás módja, stílusa meghatározó lenne?

(értsd: egy kedves lány vagy, de van barátnőm elfogadhatóbb-e, mint egy szó nélküli, elégedett vigyorral való hátfordítás?)

2015. aug. 18. 14:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetben, sőt, eleinte csak ilyen helyzetben voltam, nem volt jó érzés, de el kellett fogadni a helyzetet. Amúgy meg amikor először kerültem olyan helyzetbe, hogy én nem tudtam viszonozni valakinek a vonzalmát, akkor tudtam teljesen a helyére tenni a dolgot, mert a másik szemszögbe kerültem.

Nézd, nem vágott a földhöz, megtanultam, hogy nem várhatunk el olyat mástól, amit mi sem tennénk meg szívesen fordított esetben. És megtanultam egyedül is jól érezni magam, nem lettem kapcsolatfüggő, társfüggő. Illetve hiszek abban, hogy akivel dolgunk van, azt nem kerülhetjük el.

Volt már párkapcsolatom, jobb is, rosszabb is. Most épp egyedülálló vagyok, de van valaki, aki közelebb áll a szívemhez, mint mások.

2015. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Én azokhoz a nőkhöz tartozom, akik kezdeményeznek. És igen, volt már részem elutasításban. Nem zsinórban, ugyanis:

-Ott kezdeményezek, ahol érzem, hogy van keresnivalóm. Nem ugrok rá bárkire, hanem először igyekszem megismerni, puhatolózni, figyelem a viselkedését, a hozzám való viszonyulását, és ha azt érzem, hogy van valamilyen szimpátia irányomban, akkor és csak akkor lépek. És még így is néha van részem elutasításban, de lényegesen kevesebbszer, mintha csak úgy leszólítanék bárkit!

-Tudatosítottam magamban, hogy én olyan partnerre vágyom, akinek ÉN kellek. Éppen ezért nem okoz problémát az elutasítás, picit rosszul esik ugyan, de aztán hamar túlteszem magam rajta, mert én is arra vágyom, hogy a társam RÁM vágyjon, de csak azért legyen velem, mert nem jutott neki jobb...


A mostani barátommal is ez volt. Ismertem társaságból, éreztem, hogy szimpatizál velem, úgyhogy elhívtam egy találkozóra. Hagytam apránként kibontakozni, nem siettettem, hanem kölcsönösen adtunk egymásnak biztatást.

Nem kellett azt éreznünk, hogy a másik egy a sok próbálkozás közül, hanem kifejezetten egymást szerettük volna megismerni, hagytunk erre időt.


Én például nem szívesen kezdenék olyan férfival, aki minden nőnél bepróbálkozik, aki csak egy kicsit is szimpatikus, hátha összejön valami... és szerintem a férfiaknak is jobban esik, ha azt érzik, hogy PONT ŐK kellenek a nőknek, nem csak "valaki"...

2015. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-ös

Érdekes dolgot mondtál, de vajon mennyire általános dolog az a nőknél, hogy elítélik a sokaknál próbálkozó férfiakat?

Úgy érzem, hogy az ilyenek (futószalagon leszólító) elutasításakor kevesebb nálatok a bűntudat lehetősége, de vajon egy láthatóan jóval kevesebb lánynál próbálkozó, urambocsá bátortalanabb srácnál, akkor van némi bűntudat?

2015. aug. 18. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem veszem komolyan, akin látom, hogy bárki jó neki, én úgy érzem az ilyeneknél, hogy nem is én kellek neki, csak hogy elmondhassa, hogy van nője, és ahhoz csak egy kellék lennék.


4-es válaszoló voltam

2015. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es

Ez tiszta sor, sőt érthető, elfogadható álláspont.

Ami viszont érdekes kérdés, hogy amennyiben valaki olyan szólít le, akin érezni, hogy komoly az önbizalma, gyakorlott, irányító, az amellett, hogy vonzó számotokra, nem kelt gyanút?

Az ilyenek okkal szoktak ilyen magabiztosak lenni és talán magatokkal szemben is jobb lenne, ha a gyengébben közelítő srácoknak több esélyt adnátok.

Van ebben ráció?

2015. aug. 18. 15:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Annak adok esélyt, akitől én is akarok valakit, ahhoz meg ismernem kell valamennyire, hogy akarjak valakitől valamit. Már nem akarok teljesen idegenekkel ismerkedni így 30 évesen. Most amúgy sem vagyok nyitott ismerkedésre, annak ellenére, hogy szingli vagyok, mert van valaki, aki iránt többet érzek, szóval pillanatnyilag kizárólag neki adnék esélyt, és őt már ismerem pár éve.
2015. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha nemcsak a kezdeményezéseket, elutasításokat számoljuk, akkor számtalan zátonyra futott ismerkedésem volt, ami során én sérültem érzelmileg, szerintem simán megvolt 20. Tanulni kell az esetekből, és egyre jobban fog minden menni utána, amikor az ember helyretette magában a dolgokat.
2015. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!